Languages

Željeznički kolodvori

Autobus Zagreb Osijek

Autobusna linija Zagreb – Osijek red vožnje

Vozni red: vrijeme polaska iz Zagreba, vrijeme dolaska u Osijek, cijena karte, trajanje putovanja i prijevoznik

Udaljenost u km: 280

Važne novosti iz ZET-a >>>Ne kupujte kartu u tramvaju! Evo zašto…

Ponekad ga zovu i kvizom za plavuše. Izazov koji postavljamo pred vas je da točno odgovorite na svih sedam pitanja u najlakšem kvizu na svijetu! >>>Najlakši kviz na svijetu

Noćni i jutarnji polasci

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Prometuje
1:15 5:15 138,00 AUTOTRANS d.o.o – PANTURIST d.d. 4:00 svaki dan
2:30 6:30 139,00 APP Požega d.d. 4:00 ne vozi nedjeljom
5:45 9:30 138,00 PANTURIST d.d. 3:45 ne vozi nedjeljom
7:30 11:45 133,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 4:15 svaki dan

 

Prijepodnevni i poslijepodnevni polasci

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Prometuje
10:00 13:45 138,00 PANTURIST d.d. 3:45 svaki dan
12:00 16:15 133,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 4:15 svaki dan
12:30 16:40 139,00 APP Požega d.d. 4:10 ne vozi subotom
12:40 16:50 138,00 PANTURIST d.d. 4:10 ne vozi nedjeljom
13:30 17:10 132,00 ČAZMATRANS PROMET d.o.o. 3:40 petak, nedjelja
13:30 17:10 133,00 ČAZMATRANS PROMET d.o.o. 3:40 petak, nedjelja
14:15 18:00 139,00 APP POŽEGA d.d. – AUTOTRANS d.o.o. 3:45 svaki dan
14:30 18:15 133,00 ČAZMATRANS PROMET d.o.o. – PANTURIST d.d. 3:45 svaki dan
16:00 19:50 133,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 3:50 svaki dan
17:00 21:00 138,00 PANTURIST d.d. 4:00 ne vozi subotom
17:00 21:30 139,00 APP POŽEGA d.d. – AUTOTRANS d.o.o. 4:30 ponedjeljak, petak

 

Večernji polasci

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Prometuje
18:15 22:25 139,00 APP POŽEGA d.d. – AUTOTRANS d.o.o. 4:10 svaki dan
19:00 22:45   CROATIA BUS d.o.o 3:45 svaki dan
19:00 22:50 133,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. – ČAZMATRANS Vukovar 3:50 svaki dan
19:40 23:20 132,00 ČAZMATRANS PROMET d.o.o. 3:40 nedjelja
19:40 23:20 133,00 ČAZMATRANS PROMET d.o.o. 3:40 ne vozi nedjeljom
19:45 23:30 139,00 APP POŽEGA d.d. – AUTOTRANS d.o.o. 3:45 ne vozi subotom
23:10 4:45   CROATIA BUS d.o.o 5:35 ponedjeljak, petak

Pogledajte odmah informacije o povratku: Autobus Osijek Zagreb vozni red

Putujete dalje od Osijeka? Provjerite ovo na autobusnom kolodvoru u Osijeku!

Osijek je Vaša krajnja destinacija?

Ne dopustite da Vas ovo iznenadi u Osijeku!

Koje popuste možete ostvariti prilikom vožnje autobusom? Što ako ne iskoristite povratnu kartu? Provjerite u članku Popusti na putovanje autobusom

Ne vidite cijenu autobusne karte?

Korisni savjeti za putovanje autobusom

Izreke, misli, aforizmi i puno Murphyjevih zakona o putovanju

Vicevi o putovanju

Izazov: možete li točno odgovoriti na ovih 12 pitanja o Hrvatskoj? Kviz Hrvatska