Durmo Tours Gostivar

Adresa: Gostivar 1230, Sjeverna Makedonija

Kontakt telefoni:
Telefon: +389 42 217 370

Web stranica:

Informacije o redu vožnje i cijenama karte tvrtke Durmo Tours:


Autobusne linije iz Makedonije za Švicarsku:

Polasci iz Vrijeme polaska Prometuje danima
Struga 11:00 srijeda, subota
Kicevo 12:00 srijeda, subota
Gostivar 13:30 srijeda, subota
Tetovo 14:30 srijeda, subota
Skopje 15:30 srijeda, subota
Kumanovo 16:00 srijeda, subota

Autobusne linije iz Švicarske za Makedoniju:

Polasci iz Vrijeme polaska Prometuje danima Vrijeme polaska Prometuje danima
St. Gallen 17:00 srijeda 10:00 subota
Zurich 19:00 srijeda 12:00 subota
Loussane 16:00 srijeda 8:00 subota
Bern 18:30 srijeda 10:00 subota
Olten 19:00 srijeda 11:00 subota
Basel 18:00 srijeda subota
Luzern 20:00 srijeda 12:45 subota

Autobusne linije iz Makedonije za Njemačku:

Polasci iz Vrijeme polaska Prometuje danima
Struga 9:00 srijeda, subota
Kicevo 10:00 srijeda, subota
Gostivar 11:00 srijeda, subota
Tetovo 11:30 srijeda, subota
Skopje 12:30 srijeda, subota
Kumanovo 13:00 srijeda, subota

Autobusne linije iz Njemačke za Makedoniju:

Polasci iz Vrijeme polaska Prometuje danima
Bielefeld 6:30 srijeda, subota
Hamm 7:30 srijeda, subota
Gelsenkirchen 8:30 srijeda, subota
Wuppertal 9:30 srijeda, subota
Krefeld 10:50 srijeda, subota
Neuss 11:20 srijeda, subota
Offenbach 14:30 srijeda, subota
Furth 17:30 srijeda, subota
Munchen 19:00 srijeda, subota

Autobusne linije iz Makedonije za Italiju:

Polasci iz Vrijeme polaska Prometuje danima
Debar 17:00 srijeda, subota
Gostivar 19:00 srijeda, subota
Tetovo 19:30 srijeda, subota
Skopje 20:30 srijeda, subota
Kumanovo 21:00 srijeda, subota

Autobusne linije iz Italije za Makedoniju:

Polasci iz Vrijeme polaska Prometuje danima
Bolzano 17:00 srijeda, petak
Trento 18:00 srijeda, petak
Verona 20:00 srijeda, petak
Padova 21:00 srijeda, petak
Mestre 22:00 srijeda, petak
Trieste 22:30 srijeda, petak

    Ostali prijevoznici:

    Koje popuste možete ostvariti prilikom vožnje autobusom? Što ako ne iskoristite povratnu kartu? Provjerite u članku Popusti na putovanje autobusom

    Ne vidite cijenu autobusne karte?

    Korisni savjeti za putovanje autobusom

    Izreke, misli, aforizmi i puno Murphyjevih zakona o putovanju

    Vicevi o putovanju

    Izazov: možete li točno odgovoriti na ovih 12 pitanja o Hrvatskoj? Kviz Hrvatska