Ćićko bus Tomislavgrad

Adresa tvrtke Ćićko commerce (Ćićko bus): Srđani, 80240 Tomislavgrad, Bosna i Hercegovina

Kontakt telefoni prijevoznika Ćićko bus:

Tomislavgrad: +387 34 353 898
Livno: +387 34 203 730

Web stranica:

Informacije o redu vožnje i cijenama karte tvrtke Ćićko bus:


Autobus Čapljina – Frankfurt

Polasci iz Vrijeme polaska
Čapljina 17:00 h
Ljubuški 17:21 h
Međugorje 17:35 h
Mostar 18:14 h
Široki Brijeg 18:45 h
Posušje 19:24 h
Tomislavgrad 20:09 h
Livno 20:55 h
Kupres 21:40 h
Bugojno 22:09 h
Jajce 23:02 h
Banja Luka 00:24 h
Munchen 09:49 h
Augsburg 11:04 h
Ulm 12:19 h
Kirchheim 13:19 h
Stuttgart 13:39 h
Pforzheim 14:49 h
Karlsruhe 15:34 h
Mannheim 16:49 h
Frankfurt 18:19 h

Autobus Frankfurt – Čapljina – prometuje svaki dan

Polasci iz Vrijeme polaska
Frankfurt 12:00 h
Mannheim 13:30 h
Karlsruhe 14:45 h
Pforzheim 15:20 h
Stuttgart 16:40 h
Kirchheim 17:00 h
Ulm 18:00 h
Augsburg 19:15 h
Munchen 20:30 h
Banja Luka 6:00 h
Jajce 7:22 h
Bugojno 8:15 h
Kupres 8:39 h
Livno 9:29 h
Tomislavgrad 10:15 h
Posušje 10:55 h
Široki Brijeg 11:34 h
Mostar 12:10 h
Međugorje 12:44 h
Ljubuški 13:03 h
Čapljina 13:19 h

Autobus Čapljina – Munchen – Augsburg – polasci iz Čapljine svaki utorak, srijeda i nedjelja, a povratak iz Augsburga svaki utorak, četvrtak i petak.

Autobus Rama – Tomislavgrad – Zagreb – prometuje svaki dan

Polasci iz Vrijeme polaska
Rama / Prozor 10:30 h
Uskoplje / Gornji Vakuf 11:00 h
Bugojno 11:30 h
Kupres 12:05 h
Tomislavgrad 12:30 h
Sinj 14:00 h
Knin 15:15 h
Gračac 16:15 h
Plitvice 17:45 h
Slunj 18:15 h
Karlovac 18:45 h
Zagreb 19:15 h

Autobus  Zagreb – Tomislavgrad – Rama – prometuje svaki dan

Polasci iz Vrijeme polaska
Zagreb 23:00 h
Karlovac 23:40 h
Slunj 0:20 h
Plitvice 1:50 h
Gračac 1:50 h
Knin 3:30 h
Sinj 4:40 h
Tomislavgrad 6:40 h
Kupres 7:05 h
Bugojno 7:40 h
Uskoplje / Gornji Vakuf 8:10 h
Rama / Prozor 8:40 h

Ostali prijevoznici:

Koje popuste možete ostvariti prilikom vožnje autobusom? Što ako ne iskoristite povratnu kartu? Provjerite u članku Popusti na putovanje autobusom

Ne vidite cijenu autobusne karte?

Korisni savjeti za putovanje autobusom

Izreke, misli, aforizmi i puno Murphyjevih zakona o putovanju

Vicevi o putovanju

Izazov: možete li točno odgovoriti na ovih 12 pitanja o Hrvatskoj? Kviz Hrvatska