Autobus Zagreb Županja

Autobusna linija Zagreb – Županja red vožnje

Vozni red: vrijeme polaska iz Zagreba, vrijeme dolaska u Županju, cijena karte, trajanje putovanja i prijevoznik

Udaljenost u km: 267

Važne novosti iz ZET-a >>>Ne kupujte kartu u tramvaju! Evo zašto…

Ponekad ga zovu i kvizom za plavuše. Izazov koji postavljamo pred vas je da točno odgovorite na svih sedam pitanja u najlakšem kvizu na svijetu! >>>Najlakši kviz na svijetu

 

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Napomena
8:10 11:30 156 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 3:20 svaki dan
8:15 12:45 PANTURIST d.d. 4:30 ponedjeljak, srijeda, subota
9:00 12:30 156 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 3:30 svaki dan
11:00 15:00 156 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 4:00 svaki dan
13:30 17:20 151 FRANCUZEVIĆ 3:50 svaki dan
14:30 18:10 156 ČAZMATRANS VUKOVAR d.o.o. 3:40 ne vozi nedjeljom
15:15 19:00 156 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 3:45 ne vozi: subotom, nedjeljom
16:00 19:15 156 ČAZMATRANS PROMET d.o.o. 3:15 svaki dan
16:30 20:00 156 ČAZMATRANS PROMET d.o.o. 3:30 svaki dan
19:00 22:30 156 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. – ČAZMATRANS Vukovar 3:30 svaki dan
22:30 1:45 151 SLAVONIJA BUS d.o.o. 3:15 svaki dan

Pogledajte odmah informacije o povratku: Autobus Županja Zagreb vozni red

Vozni red za 2015. godinu

Ne dopustite da Vas ovo iznenadi u Županji!

Koje popuste možete ostvariti prilikom vožnje autobusom? Što ako ne iskoristite povratnu kartu? Provjerite u članku Popusti na putovanje autobusom

Ne vidite cijenu autobusne karte?

Korisni savjeti za putovanje autobusom

Izreke, misli, aforizmi i puno Murphyjevih zakona o putovanju

Vicevi o putovanju

Izazov: možete li točno odgovoriti na ovih 12 pitanja o Hrvatskoj? Kviz Hrvatska