Autobus Zagreb Trogir

Autobusna linija Zagreb – Trogir red vožnje

Vozni red: vrijeme polaska iz Zagreba, vrijeme dolaska u Trogir, cijena karte, trajanje putovanja i prijevoznik

Udaljenost u km: 437

Važne novosti iz ZET-a >>>Ne kupujte kartu u tramvaju! Evo zašto…

Ponekad ga zovu i kvizom za plavuše. Izazov koji postavljamo pred vas je da točno odgovorite na svih sedam pitanja u najlakšem kvizu na svijetu! >>>Najlakši kviz na svijetu

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Napomena
0:45 6:55 150 APP Požega d.d. 6:10 svaki dan
2:00 8:25 APP Požega d.d. 6:25 svaki dan
4:30 11:03 164 ČAZMATRANS PROMET d.o.o. 6:33 svaki dan
6:00 12:50 164 ČAZMATRANS DALMACIJA d.o.o. 6:50 svaki dan
7:30 15:20 151 AUTOBUSNI PRIJEVOZ d.o.o. Varaždin 7:50 svaki dan
8:30 14:15 170 Samoborček EU grupa d.o.o.- Samoborček d.o.o. 5:45 svaki dan
8:30 14:59 164 ČAZMATRANS PROMET d.o.o. 6:29 svaki dan
8:40 16:49 156 CROATIA BUS d.o.o 8:09 svaki dan
10:30 16:10 170 Samoborček EU grupa d.o.o.- Samoborček d.o.o. 5:40 svaki dan
11:00 19:02 206 AUTOTRANSPORT d.d. – u stečaju Šibenik 8:02 svaki dan
11:30 19:25 151 AUTOBUSNI PRIJEVOZ d.o.o. Varaždin 7:55 svaki dan
15:00 19:35 149 CLISSA d.o.o. 4:35 svaki dan
16:30 22:10 170 Samoborček EU grupa d.o.o.- Samoborček d.o.o. 5:40 svaki dan
18:00 0:33 164 ČAZMATRANS PROMET d.o.o. 6:33 svaki dan
18:00 22:35 149 CLISSA d.o.o. 4:35 svaki dan
20:00 1:10 170 Samoborček EU grupa d.o.o.- Samoborček d.o.o. 5:10 svaki dan

Pogledajte odmah informacije o povratku: Autobus Trogir Zagreb vozni red

Vozni red za 2015. godinu

Ne dopustite da Vas ovo iznenadi u Trogiru!

Koje popuste možete ostvariti prilikom vožnje autobusom? Što ako ne iskoristite povratnu kartu? Provjerite u članku Popusti na putovanje autobusom

Ne vidite cijenu autobusne karte?

Korisni savjeti za putovanje autobusom

Izreke, misli, aforizmi i puno Murphyjevih zakona o putovanju

Vicevi o putovanju

Izazov: možete li točno odgovoriti na ovih 12 pitanja o Hrvatskoj? Kviz Hrvatska