Autobus Zagreb Slavonski Brod

Autobusna linija Zagreb – Slavonski Brod red vožnje

Vozni red: vrijeme polaska iz Zagreba, vrijeme dolaska u Slavonski Brod, cijena karte, trajanje putovanja i prijevoznik

Udaljenost u km: 193


Najavljen štrajk upozorenja i potpuna obustava autobusnog prometa u cijeloj Hrvatskoj! Provjerite kad neće voziti autobusi >>>Uskoro opći štrajk vozača autobusa

Na vrh druge po visini umjesto u japankama popeti se možete automobilom! >>>Deset najviših hrvatskih planina


Noćni i jutarnji polasci

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Prometuje
0:45 2:50 110,00 POLET d.o.o. – BRIONI d.d. 2:05 ponedjeljak, utorak, petak, subota
1:15 3:45 109,00 AUTOTRANS d.o.o – PANTURIST d.d. 2:30 svaki dan
2:30 5:05 110,00 APP Požega d.d. 2:35 ne vozi nedjeljom
5:45 8:00 109,00 PANTURIST d.d. 2:15 ne vozi nedjeljom
7:30 9:55 105,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 2:25 svaki dan
8:10 10:40 105,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 2:30 svaki dan
9:00 11:25 105,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 2:25 svaki dan

 

Prijepodnevni i poslijepodnevni polasci

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Prometuje
10:00 12:15 109,00 PANTURIST d.d. 2:15 svaki dan
11:00 13:30 105,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 2:30 svaki dan
12:00 14:25 105,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 2:25 svaki dan
12:30 15:10 110,00 APP Požega d.d. 2:40 ne vozi subotom
12:40 15:00 109,00 PANTURIST d.d. 2:20 ne vozi nedjeljom
13:30 15:45 103,00 FRANCUZEVIĆ 2:15 svaki dan
14:15 16:50 110,00 APP POŽEGA d.d. – AUTOTRANS d.o.o. 2:35 svaki dan
14:15 16:55   APP Požega d.d. 2:40 ne vozi: subotom, nedjeljom
14:30 16:45 104,00 ČAZMATRANS PROMET d.o.o. 2:15 ponedjeljak, subota
14:30 16:55 104,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 2:25 nedjelja
14:30 16:55 105,00 ČAZMATRANS VUKOVAR d.o.o. 2:25 ne vozi nedjeljom
15:30 17:45 105,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 2:15 ne vozi: subotom, nedjeljom
16:00 18:15 105,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 2:15 svaki dan
16:30 18:55 105,00 ČAZMATRANS PROMET d.o.o. 2:25 svaki dan
17:00 19:30 109,00 PANTURIST d.d. 2:30 ne vozi subotom
17:00 19:30 110,00 APP POŽEGA d.d. – AUTOTRANS d.o.o. 2:30 ponedjeljak, petak

 

Večernji polasci

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Prometuje
18:00 20:30 105,00 ČAZMATRANS PROMET d.o.o. 2:30 svaki dan
18:15 20:45 110,00 APP POŽEGA d.d. – AUTOTRANS d.o.o. 2:30 svaki dan
18:30 20:50 86,00 SLAVONIJA BUS d.o.o. 2:20 svaki dan
19:00 21:15   CROATIA BUS d.o.o 2:15 svaki dan
19:00 21:25 105,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. – ČAZMATRANS Vukovar 2:25 svaki dan
19:40 22:00 105,00 ČAZMATRANS PROMET d.o.o. 2:20 ne vozi nedjeljom
19:45 22:20 110,00 APP POŽEGA d.d. – AUTOTRANS d.o.o. 2:35 ne vozi subotom
20:00 22:25 105,00 ČAZMATRANS PROMET d.o.o. 2:25 petak
20:00 22:40 105,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 2:40 nedjelja
21:00 23:25 104,00 ČAZMATRANS PROMET d.o.o. 2:25 petak, nedjelja
21:00 23:40 105,00 ČAZMATRANS PROMET d.o.o. 2:40 petak, nedjelja
23:10 1:45   CROATIA BUS d.o.o 2:35 ponedjeljak, petak

Pogledajte odmah informacije o povratku: Autobus Slavonski Brod Zagreb vozni red

Vodič kroz znamenitosti Slavonskog Broda

Ne dopustite da Vas ovo iznenadi u Slavonskom Brodu!

Putujete u Slavonski Brod ili iz Slavonskog Broda? Pogledajte  kako do Slavonskog Broda autobusom ili vlakom:

Koje popuste možete ostvariti prilikom vožnje autobusom? Što ako ne iskoristite povratnu kartu? Provjerite u članku Popusti na putovanje autobusom

Ne vidite cijenu autobusne karte?

Korisni savjeti za putovanje autobusom

Izreke, misli, aforizmi i puno Murphyjevih zakona o putovanju

Vicevi o putovanju

Izazov: možete li točno odgovoriti na ovih 12 pitanja o Hrvatskoj? Kviz Hrvatska