Autobus Zagreb Sesvete

Autobusna linija Zagreb – Sesvete red vožnje

Vozni red: vrijeme polaska iz Zagreba, vrijeme dolaska u Sesvete, cijena karte, trajanje putovanja i prijevoznik

Udaljenost u km: 12

Važne novosti iz ZET-a >>>Ne kupujte kartu u tramvaju! Evo zašto…

Ponekad ga zovu i kvizom za plavuše. Izazov koji postavljamo pred vas je da točno odgovorite na svih sedam pitanja u najlakšem kvizu na svijetu! >>>Najlakši kviz na svijetu


 

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Napomena
4:45 5:03 21,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 0:18 ne vozi nedjeljom
5:00 5:18 27,00 AUTOBUSNI PRIJEVOZ d.o.o. Varaždin 0:18 ne vozi: subotom, nedjeljom
5:30 5:50 28,00 PRESEČKI GRUPA d.o.o. 0:20 ne vozi: subotom, nedjeljom
6:10 6:33 25,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 0:23 ne vozi nedjeljom
6:45 7:01 25,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 0:16 ne vozi: subotom, nedjeljom
7:00 7:18 21,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 0:18 ne vozi nedjeljom
7:10 7:28 25,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 0:18 ne vozi subotom
8:00 8:12 18,00 NIGRA ZLATAR – ŠKREB d.o.o. 0:12 svaki dan
8:00 8:18 19,00 CROATIA BUS d.o.o 0:18 svaki dan
8:00 8:18 25,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 0:18 ne vozi nedjeljom
8:30 8:50 28,00 PRESEČKI GRUPA d.o.o. 0:20 svaki dan
8:45 9:04 27,00 AUTOBUSNI PRIJEVOZ d.o.o. Varaždin 0:19 ne vozi nedjeljom
9:15 9:28 21,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 0:13 svaki dan
9:15 9:35 18,00 NIGRA ZLATAR – ŠKREB d.o.o. 0:20 ne vozi: subotom, nedjeljom
9:30 9:48 27,00 AUTOBUSNI PRIJEVOZ d.o.o. Varaždin 0:18 svaki dan
10:30 10:48 21,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 0:18 ne vozi nedjeljom
11:00 11:18 27,00 AUTOBUSNI PRIJEVOZ d.o.o. Varaždin 0:18 subota
12:25 12:44 27,00 AUTOBUSNI PRIJEVOZ d.o.o. Varaždin 0:19 ne vozi nedjeljom
13:00 13:18 19,00 CROATIA BUS d.o.o 0:18 ne vozi subotom
13:00 13:20 28,00 PRESEČKI GRUPA d.o.o. 0:20 ne vozi nedjeljom
13:30 13:48 21,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 0:18 ne vozi subotom
13:45 14:03 27,00 AUTOBUSNI PRIJEVOZ d.o.o. Varaždin 0:18 svaki dan
14:00 14:20 28,00 PRESEČKI GRUPA d.o.o. 0:20 svaki dan
14:15 14:37 25,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 0:22 svaki dan
14:45 15:04 27,00 AUTOBUSNI PRIJEVOZ d.o.o. Varaždin 0:19 ne vozi nedjeljom
15:15 15:33 25,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 0:18 ne vozi nedjeljom
15:30 15:50 28,00 PRESEČKI GRUPA d.o.o. 0:20 ne vozi nedjeljom
16:20 16:38 25,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 0:18 ne vozi nedjeljom
17:00 17:18 27,00 AUTOBUSNI PRIJEVOZ d.o.o. Varaždin 0:18 ne vozi subotom
18:00 18:22 25,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 0:22 svaki dan
18:15 18:33 21,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 0:18 svaki dan
18:30 18:49 27,00 AUTOBUSNI PRIJEVOZ d.o.o. Varaždin 0:19 svaki dan
19:00 19:20 28,00 PRESEČKI GRUPA d.o.o. 0:20 svaki dan
19:30 19:48 25,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 0:18 ne vozi nedjeljom
19:30 19:49 27,00 AUTOBUSNI PRIJEVOZ d.o.o. Varaždin 0:19 ne vozi subotom
20:30 20:48 21,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 0:18 svaki dan
20:30 20:50 28,00 PRESEČKI GRUPA d.o.o. 0:20 svaki dan
20:45 21:07 25,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 0:22 svaki dan
21:30 21:49 27,00 AUTOBUSNI PRIJEVOZ d.o.o. Varaždin 0:19 svaki dan
22:30 22:52 25,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 0:22 svaki dan

Pogledajte odmah informacije o povratku: Autobus Sesvete Zagreb vozni red

Vozni red za 2015. godinu

Ne dopustite da Vas ovo iznenadi u Sesvetama!

Koje popuste možete ostvariti prilikom vožnje autobusom? Što ako ne iskoristite povratnu kartu? Provjerite u članku Popusti na putovanje autobusom

Ne vidite cijenu autobusne karte?

Korisni savjeti za putovanje autobusom

Izreke, misli, aforizmi i puno Murphyjevih zakona o putovanju

Vicevi o putovanju

Izazov: možete li točno odgovoriti na ovih 12 pitanja o Hrvatskoj? Kviz Hrvatska