Autobus Zagreb Đakovo

Autobusna linija Zagreb – Đakovo red vožnje

Vozni red: vrijeme polaska iz Zagreba, vrijeme dolaska u Đakovo, cijena karte, trajanje putovanja i prijevoznik

Udaljenost u km: 242


Najavljen štrajk upozorenja i potpuna obustava autobusnog prometa u cijeloj Hrvatskoj! Provjerite kad neće voziti autobusi >>>Uskoro opći štrajk vozača autobusa

Na vrh druge po visini umjesto u japankama popeti se možete automobilom! >>>Deset najviših hrvatskih planina


Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Napomena
0:45 3:40 134 POLET d.o.o. koop BRIONI d.d. 2:55 ne vozi četvrtkom
1:15 4:35 121 PANTURIST d.d. koop AUTOTRANS d.o.o. 3:20 svaki dan
2:25 6:00 APP Požega d.d. 3:35 svaki dan
5:45 8:50 115 PANTURIST d.d. 3:05 ne vozi nedjeljom
7:30 11:00 73 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 3:30 svaki dan
8:15 12:05 PANTURIST d.d. 3:50 ponedjeljak, srijeda, subota
8:30 11:40 APP Požega d.d. 3:10 ne vozi nedjeljom
10:00 13:05 115 PANTURIST d.d. 3:05 svaki dan
12:00 15:35 73 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 3:35 svaki dan
12:40 16:05 115 PANTURIST d.d. 3:25 ne vozi nedjeljom
14:15 17:40 APP Požega d.d. 3:25 ne vozi: subotom, nedjeljom
14:30 18:00 73 ČAZMATRANS PROMET d.o.o. koop PANTURIST d.d. 3:30 svaki dan
16:00 19:10 73 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 3:10 svaki dan
17:00 20:20 115 PANTURIST d.d. 3:20 ne vozi subotom
17:30 20:35 APP Požega d.d. 3:05 svaki dan
19:00 22:10 73 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. koop ČAZMATRANS Vukovar 3:10 svaki dan
19:40 22:40 73 ČAZMATRANS PROMET d.o.o. 3:00 svaki dan
19:45 22:50 APP Požega d.d. 3:05 svaki dan

 

Pogledajte odmah informacije o povratku: Autobus Đakovo Zagreb vozni red

Vozni red za 2015. godinu

Ne dopustite da Vas ovo iznenadi u Đakovu!

Koje popuste možete ostvariti prilikom vožnje autobusom? Što ako ne iskoristite povratnu kartu? Provjerite u članku Popusti na putovanje autobusom

Ne vidite cijenu autobusne karte?

Korisni savjeti za putovanje autobusom

Izreke, misli, aforizmi i puno Murphyjevih zakona o putovanju

Vicevi o putovanju

Izazov: možete li točno odgovoriti na ovih 12 pitanja o Hrvatskoj? Kviz Hrvatska