Autobus Zadar Šibenik

Autobusna linija Zadar – Šibenik red vožnje

Vozni red: vrijeme polaska iz Zadra, vrijeme dolaska u Šibenik, cijena karte, trajanje putovanja i prijevoznik

Udaljenost u km: 89


Najavljen štrajk upozorenja i potpuna obustava autobusnog prometa u cijeloj Hrvatskoj! Provjerite kad neće voziti autobusi >>>Uskoro opći štrajk vozača autobusa

Na vrh druge po visini umjesto u japankama popeti se možete automobilom! >>>Deset najviših hrvatskih planina



Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte u Kn Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Napomena
2:30 3:45 Imotski – Panturist 1:15
3:10 4:30 Autotrans Rijeka 1:20 ne vozi nedjeljom
3:20 4:40 Autotransport Šibenik 1:20
5:30 6:40 Polet Vinkovci 1:10 samo utorak i subota
6:00 7:35 Čazmatrans Dalmacija 1:35
7:00 8:25 APP Požega 1:25 ne vozi nedjeljom
7:30 9:20 Puntamika-Line 1:50
8:00 9:30 Čazmatrans Dalmacija 1:30
8:30 10:00 Panturist 1:30 samo utorak i subota
9:00 10:25 Autotransport Šibenik 1:25
10:00 11:10 Čazmatrans Dalmacija 1:10
11:00 12:25 Autotrans Rijeka 1:25
12:00 13:30 Čazmatrans Dalmacija 1:30
12:45 14:20 AP Varaždin – CROAG 1:35
13:10 14:40 Samoborček 1:30
13:45 15:05 Autotrans Rijeka 1:20
14:30 16:00 Čazmatrans Dalmacija 1:30
15:00 16:25 APP Požega 1:25
16:00 17:30 Autotransport Šibenik 1:30
16:45 18:10 AP Varaždin 1:25
17:30 18:55 Autotrans Rijeka 1:25
18:00 19:25 Brioni Pula 1:25
19:00 20:25 Autotransport Šibenik 1:25
20:10 21:45 Dalmacija Bus 1:35 ne vozi subotom
20:40 22:10 Samoborček 1:30
22:45 23:59 Croatia Bus 1:14

Pogledajte odmah informacije o povratku: Autobus Šibenik Zadar vozni red

Ne dopustite da Vas ovo iznenadi u Šibeniku!

Koje popuste možete ostvariti prilikom vožnje autobusom? Što ako ne iskoristite povratnu kartu? Provjerite u članku Popusti na putovanje autobusom

Ne vidite cijenu autobusne karte?

Korisni savjeti za putovanje autobusom

Izreke, misli, aforizmi i puno Murphyjevih zakona o putovanju

Vicevi o putovanju

Izazov: možete li točno odgovoriti na ovih 12 pitanja o Hrvatskoj? Kviz Hrvatska