Autobus Zadar Beograd

Autobusna linija Zadar – Beograd red vožnje

Vozni red: vrijeme polaska iz Zadra, vrijeme dolaska u Beograd, cijena karte, trajanje putovanja i prijevoznik

Udaljenost u km:


Ne propustite jedinstvenu priliku u 2021. >>>Cijene ljetovanja u Hrvatskoj snažno pale! Provjerite ponudu i rezervirajte odmah!


Ovo nije još jedan članak o štednji s glupim ili iritantnim savjetima tipa 'prilikom kupanja koristite ciglu u kadi kako bi se prije napunila'. Trikove ovog vodiča možete primjeniti odmah >>>Kako uštedjeti bez odricanja: primijenite ove mjerljive trikove odmah


Prijevoznik: APP Požega

Polazak Kolodvor
7:00 Zadar
7:37 Benkovac
8:05 Obrovac
8:30 Gračac
9:00 Udbina
9:25 / 9:45 Korenica
10:05 Plitvice
12:05 Glina
12:35 Petrinja
12:50 / 13:10 Sisak
17:15 Sremska Mitrovica
18:10 Beograd

Pogledajte odmah informacije o povratku: Autobus Beograd Zadar vozni red

Putujete dalje od Beograda? Provjerite ovo na autobusnom kolodvoru u Beogradu!

Ne dopustite da Vas ovo iznenadi u Beogradu!

Koje popuste možete ostvariti prilikom vožnje autobusom? Što ako ne iskoristite povratnu kartu? Provjerite u članku Popusti na putovanje autobusom

Ne vidite cijenu autobusne karte?

Korisni savjeti za putovanje autobusom

Izreke, misli, aforizmi i puno Murphyjevih zakona o putovanju

Vicevi o putovanju

Izazov: možete li točno odgovoriti na ovih 12 pitanja o Hrvatskoj? Kviz Hrvatska