Autobus Split Trogir

Autobusna linija Split – Trogir red vožnje

Vozni red: vrijeme polaska iz Splita, vrijeme dolaska u Trogir, cijena karte, trajanje putovanja i prijevoznik

Udaljenost u km: 30

Važne novosti iz ZET-a >>>Ne kupujte kartu u tramvaju! Evo zašto…

Ponekad ga zovu i kvizom za plavuše. Izazov koji postavljamo pred vas je da točno odgovorite na svih sedam pitanja u najlakšem kvizu na svijetu! >>>Najlakši kviz na svijetu


Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte u Kn Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Napomena
5:00 5:28 Brioni Pula 0:28
6:00 6:34 Čazmatrans Dalmacija 0:34
6:00 6:40 Smodlaka 0:40 ne vozi subotom i nedjeljom
7:00 7:41 Dalmacija bus Dedić 0:41 ne vozi subotom i nedjeljom
8:00 8:32 Čazmatrans Dalmacija 0:32
8:00 8:30 Samoborček Tours 0:30
8:30 8:58 Croatia Bus 0:28
9:00 9:34 Autotrans Rijeka 0:34
10:00 10:30 Čazmatrans Dalmacija 0:30
10:45 11:08 AP Varaždin 0:23
11:00 11:34 Autotransport Šibenik 0:34
11:30 12:01 Autoprometno poduzeće Požega 0:31
12:00 12:28 AP Varaždin 0:28
12:00 12:40 Smodlaka 0:40 ne vozi subotom i nedjeljom
12:30 13:04 Čazmatrans Dalmacija 0:34
13:00 13:34 Autotrans Rijeka 0:34
13:00 13:41 Dalmacija bus Dedić 0:41 ne vozi subotom i nedjeljom
14:00 14:34 Autotransport Šibenik 0:34
14:00 14:40 Smodlaka 0:40 ne vozi subotom i nedjeljom
15:00 15:34 Autotrans Rijeka 0:34
15:00 15:41 Dalmacija bus Dedić 0:41 ne vozi subotom i nedjeljom
16:00 16:32 Čazmatrans Dalmacija 0:32
16:00 16:40 Smodlaka 0:40 ne vozi subotom i nedjeljom
16:30 17:00 Samoborček Tours-Livno bus Split 0:30
17:30 18:04 Dalmacija bus Dedić 0:34 ne vozi subotom i nedjeljom
17:30 17:58 Autotransport Šibenik 0:28
17:45 18:20 Polet Vinkovci 0:35 samo četvrtak i nedjelja
19:00 19:31 Autoprometno poduzeće Požega 0:31
20:00 20:34 Autotransport Šibenik 0:34
20:15 20:45 Panturist – Autopoduzeće Z Imotski 0:30
20:30 20:53 Autotrans Rijeka 0:23 ne vozi subotom
21:30 22:00 Čazmatrans Nova 0:30
23:00 23:30 Samoborček Tours 0:30

Pogledajte odmah informacije o povratku: Autobus Trogir Split vozni red i cijena karte

 

Koje popuste možete ostvariti prilikom vožnje autobusom? Što ako ne iskoristite povratnu kartu? Provjerite u članku Popusti na putovanje autobusom

Ne vidite cijenu autobusne karte?

Korisni savjeti za putovanje autobusom

Izreke, misli, aforizmi i puno Murphyjevih zakona o putovanju

Vicevi o putovanju

Izazov: možete li točno odgovoriti na ovih 12 pitanja o Hrvatskoj? Kviz Hrvatska