Autobus Slavonski Brod Zagreb

Autobusna linija Slavonski Brod – Zagreb  red vožnje

Vozni red: vrijeme polaska iz Slavonskog Broda, vrijeme dolaska u Zagreb, cijena karte, trajanje putovanja i prijevoznik

Udaljenost u km: 193


Najavljen štrajk upozorenja i potpuna obustava autobusnog prometa u cijeloj Hrvatskoj! Provjerite kad neće voziti autobusi >>>Uskoro opći štrajk vozača autobusa

Na vrh druge po visini umjesto u japankama popeti se možete automobilom! >>>Deset najviših hrvatskih planina


Noćni i jutarnji polasci

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Prometuje
0:05 2:40   APP Požega d.d. 2:35 ne vozi nedjeljom
5:00 7:25 105,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 2:25 ne vozi: subotom, nedjeljom
5:00 7:25 105,00 ČAZMATRANS PROMET d.o.o. 2:25 ne vozi: subotom, nedjeljom
5:45 8:40   APP Požega d.d. 2:55 ponedjeljak
6:00 8:30 109,00 PANTURIST d.d. 2:30 ne vozi nedjeljom
7:00 9:25 105,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 2:25 ne vozi: subotom, nedjeljom
7:00 9:45 86,00 SLAVONIJA BUS d.o.o. 2:45 svaki dan
7:10 9:45   APP POŽEGA d.d. – AUTOTRANS d.o.o. 2:35 ponedjeljak, petak
7:45 10:10 104,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 2:25 nedjelja
7:45 10:10 105,00 ČAZMATRANS VUKOVAR d.o.o. 2:25 ne vozi nedjeljom
8:10 10:30 103,00 PANTURIST d.d. 2:20 ne vozi nedjeljom
8:50 11:10   FRANCUZEVIĆ 2:20 svaki dan
9:00 11:30   ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 2:30 nedjelja
9:10 11:50   APP Požega d.d. 2:40 ne vozi subotom

 

Prijepodnevni i poslijepodnevni polasci

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Prometuje
10:00 12:20 105,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 2:20 svaki dan
11:30 13:30   PEPEKS d.o.o. ( Swemal Express ) 2:00 nedjelja
11:30 14:00 103,00 PANTURIST d.d. 2:30 svaki dan
12:30 15:00   CROATIA BUS d.o.o 2:30 četvrtak, nedjelja
12:45 15:00   ČAZMATRANS PROMET d.o.o. 2:15 ne vozi nedjeljom
13:00 15:30   ČAZMATRANS PROMET d.o.o. 2:30 petak, nedjelja
13:55 16:20 105,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 2:25 svaki dan
15:00 17:25 105,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. – ČAZMATRANS Vukovar 2:25 svaki dan
15:05 17:30   CROATIA BUS d.o.o 2:25 svaki dan
15:10 17:45   APP POŽEGA d.d. – AUTOTRANS d.o.o. 2:35 svaki dan
15:45 18:00 103,00 PANTURIST d.d. 2:15 ne vozi subotom
16:00 19:00   CROATIA BUS d.o.o 3:00 srijeda
16:25 18:50 105,00 ČAZMATRANS PROMET d.o.o. 2:25 ne vozi nedjeljom
16:45 19:25 104,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 2:40 nedjelja
16:45 19:25 105,00 ČAZMATRANS PROMET d.o.o. 2:40 petak
16:50 19:30   APP POŽEGA d.d. – AUTOTRANS d.o.o. 2:40 ne vozi subotom
17:55 20:20 105,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 2:25 svaki dan

 

Večernji polasci

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Prometuje
18:30 20:45 104,00 ČAZMATRANS PROMET d.o.o. 2:15 petak, nedjelja
18:50 21:30   APP Požega d.d. 2:40 nedjelja
19:30 22:00 104,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 2:30 svaki dan
19:30 22:00 105,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 2:30 svaki dan
20:40 23:00   ČAZMATRANS PROMET d.o.o. 2:20 svaki dan
20:50 23:00   POLET d.o.o. – BRIONI d.d. 2:10 ponedjeljak, četvrtak, petak, nedjelja
22:30 1:00 109,00 AUTOTRANS d.o.o – PANTURIST d.d. 2:30 svaki dan

Pogledajte odmah informacije o povratku: Autobus Zagreb Slavonski Brod vozni red i cijena karte

Vodič kroz znamenitosti Slavonskog Broda

Ne dopustite da Vas ovo iznenadi u Zagrebu!

Putujete u Zagreb ili iz Zagreba? Pogledajte  kako do Zagreba autobusom ili vlakom:

Koje popuste možete ostvariti prilikom vožnje autobusom? Što ako ne iskoristite povratnu kartu? Provjerite u članku Popusti na putovanje autobusom

Ne vidite cijenu autobusne karte?

Korisni savjeti za putovanje autobusom

Izreke, misli, aforizmi i puno Murphyjevih zakona o putovanju

Vicevi o putovanju

Izazov: možete li točno odgovoriti na ovih 12 pitanja o Hrvatskoj? Kviz Hrvatska