Autobus Slavonski Brod Zagreb

Autobus Slavonski Brod – Zagreb  red vožnje autobusne linije

Vozni red: vrijeme polaska busa iz Slavonskog Broda, vrijeme dolaska u Zagreb, cijena karte, trajanje putovanja 

Prijevoznici:  ČazmatransFlixBusPanturistAPP PožegaZelić Reisen, Francuzević 

Udaljenost u km: 193

Noćni i jutarnji polasci autobusa

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Trajanje h:mm Prijevoznik Cijena karte u EUR Cijena u HRK
00:05 02:40 2:35 App d.d. Požega 13,41 101,00
05:00 07:25 2:25 Čazmatrans – Nova d.o.o. 13,01 98,00
05:00 07:25 2:25 Čazmatrans/FlixBus CEE South d.o.o. 13,01 98,00
06:00 08:30 2:30 Panturist d.d.    
07:00 09:45 2:45 FlixBus CEE South d.o.o 10,49 79,00
07:45 10:10 2:25 Čazmatrans Vukovar d.o.o. 13,01 98,00
07:45 10:10 2:25 Čazmatrans/FlixBus CEE South d.o.o. 13,01 98,00
08:10 10:30 2:20 Panturist d.d.    
08:10 10:30 2:20 Panturist d.d. Osijek 13,27 100,00
08:50 11:10 2:20 Francuzević    
08:50 11:10 2:20 Francuzević/FlixBus CEE South d.o.o. 13,01 98,00

 

Prijepodnevni i poslijepodnevni polasci busa

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Trajanje h:mm Prijevoznik Cijena karte u EUR Cijena u HRK
10:00 12:20 2:20 Čazmatrans – Nova d.o.o. 13,01 98,00
10:00 12:20 2:20 Čazmatrans/FlixBus CEE South d.o.o. 13,01 98,00
11:45 14:00 2:15 Panturist d.d.    
13:55 16:20 2:25 Čazmatrans – Nova d.o.o. 13,01 98,00
13:55 16:20 2:25 Čazmatrans/FlixBus CEE South d.o.o. 13,01 98,00
14:55 17:55 3:00 FlixBus CEE South d.o.o. 11,81 89,00
15:00 17:25 2:25 Čazmatrans – Nova d.o.o. – Čazmatrans Vukovar 13,01 98,00
15:00 17:25 2:25 Čazmatrans/FlixBus CEE South d.o.o. 13,01 98,00
15:10 17:45 2:35 App d.d. Požega 13,41 101,00
15:45 18:00 2:15 Panturist d.d.    
17:55 20:20 2:25 Čazmatrans – Nova d.o.o. 13,01 98,00
17:55 20:20 2:25 Čazmatrans/FlixBus CEE South d.o.o. 13,01 98,00

 

Večernji polasci

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Trajanje h:mm Prijevoznik Cijena karte u EUR Cijena u HRK
19:30 22:00 2:30 Čazmatrans – Nova d.o.o. 13,01 98,00
19:30 22:00 2:30 Čazmatrans/FlixBus CEE South d.o.o. 13,01 98,00
23:30 01:45 2:15 FlixBus CEE South d.o.o. 11,81 89,00

Kupi kartu za autobus Slavonski Brod – Zagreb

Pogledajte odmah informacije o povratku: Autobus Zagreb Slavonski Brod vozni red i cijena karte

Vodič kroz znamenitosti Slavonskog Broda

Ne dopustite da Vas ovo iznenadi u Zagrebu!

Putujete u Zagreb ili iz Zagreba? Pogledajte  kako do Zagreba autobusom ili vlakom:

Koje popuste možete ostvariti prilikom vožnje autobusom? Što ako ne iskoristite povratnu kartu? Provjerite u članku Popusti na putovanje autobusom

Ne vidite cijenu autobusne karte?

Korisni savjeti za putovanje autobusom

Izreke, misli, aforizmi i puno Murphyjevih zakona o putovanju

Vicevi o putovanju

Izazov: možete li točno odgovoriti na ovih 12 pitanja o Hrvatskoj? Kviz Hrvatska