Autobus Rovinj Zagreb

Autobusna linija Rovinj – Zagreb  red vožnje

Vozni red: vrijeme polaska iz Rovinja, vrijeme dolaska u Zagreb, cijena karte, trajanje putovanja i prijevoznik

Udaljenost u km: 312

Važne novosti iz ZET-a >>>Ne kupujte kartu u tramvaju! Evo zašto…

Ponekad ga zovu i kvizom za plavuše. Izazov koji postavljamo pred vas je da točno odgovorite na svih sedam pitanja u najlakšem kvizu na svijetu! >>>Najlakši kviz na svijetu

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Napomena
4:40 10:15 AUTOTRANS d.o.o 5:35 svaki dan
4:50 8:45 AUTOTRANS d.o.o 3:55 ne vozi: subotom, nedjeljom
5:50 12:45 ČRNJA TOURS 6:55 svaki dan
8:45 15:00 CROATIA BUS d.o.o 6:15 svaki dan
9:15 14:00 AUTOTRANS d.o.o 4:45 ne vozi subotom
10:10 15:00 AUTOBUSNI PRIJEVOZ d.o.o. Varaždin 4:50 svaki dan
11:40 16:15 ČRNJA TOURS 4:35 svaki dan
12:10 17:00 APP Požega d.d. 4:50 svaki dan
12:20 17:15 APP Požega d.d. 4:55 svaki dan
13:45 17:00 AUTOTRANS d.o.o 3:15 svaki dan
14:00 17:15 BRIONI d.d. 3:15 svaki dan
14:50 21:35 ČRNJA TOURS 6:45 svaki dan
15:00 19:45 AUTOTRANS d.o.o 4:45 svaki dan
16:00 22:00 AUTOBUSNI PRIJEVOZ d.o.o. Varaždin 6:00 svaki dan
19:20 0:40 POLET d.o.o. – BRIONI d.d. 5:20 ne vozi srijedom
21:30 3:45 CROATIA BUS d.o.o 6:15 svaki dan

Pogledajte odmah informacije o povratku: Autobus Zagreb Rovinj vozni red i cijena karte

Vozni red za 2015. godinu

Ne dopustite da Vas ovo iznenadi u Zagrebu!

Koje popuste možete ostvariti prilikom vožnje autobusom? Što ako ne iskoristite povratnu kartu? Provjerite u članku Popusti na putovanje autobusom

Ne vidite cijenu autobusne karte?

Korisni savjeti za putovanje autobusom

Izreke, misli, aforizmi i puno Murphyjevih zakona o putovanju

Vicevi o putovanju

Izazov: možete li točno odgovoriti na ovih 12 pitanja o Hrvatskoj? Kviz Hrvatska