Autobus Karlovac Zagreb

Autobusna linija Karlovac – Zagreb red vožnje

Vozni red: vrijeme polaska iz Karlovca, vrijeme dolaska u Zagreb, cijena karte, trajanje putovanja i prijevoznik

Udaljenost u km: 53

Važne novosti iz ZET-a >>>Ne kupujte kartu u tramvaju! Evo zašto…

Ponekad ga zovu i kvizom za plavuše. Izazov koji postavljamo pred vas je da točno odgovorite na svih sedam pitanja u najlakšem kvizu na svijetu! >>>Najlakši kviz na svijetu

Noćni i jutarnji polasci

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Prometuje
0:10 1:05   AUTOTRANS d.o.o – PANTURIST d.d. 0:55 svaki dan
1:00 1:00 Cijena Hrk Prijevoznik 0:00 srijeda
3:40 4:30   ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 0:50 ponedjeljak, subota
4:45 6:00   Croatia bus d.o.o. ( Globtour ) 1:15 svaki dan
5:45 6:40   AUTOTRANSPORT KARLOVAC d.d. 0:55 ne vozi: subotom, nedjeljom
5:50 7:00   CROATIA BUS d.o.o 1:10 svaki dan
6:25 7:25   AUTOTRANSPORT KARLOVAC d.d. 1:00 ne vozi: subotom, nedjeljom
6:40 7:35   AUTOPROMET d.d. 0:55 ne vozi: subotom, nedjeljom
6:46 7:40   ZELIĆ REISEN GmbH 0:54 ponedjeljak, srijeda, petak, subota
7:00 7:55   AUTOTRANSPORT KARLOVAC d.d. 0:55 ne vozi: subotom, nedjeljom
7:15 8:10   AUTOPROMET d.d. 0:55 ne vozi nedjeljom
7:45 8:40   AUTOTRANS d.o.o 0:55 ne vozi: subotom, nedjeljom
7:50 8:45   AUTOTRANS d.o.o 0:55 ne vozi subotom
8:10 9:05   AUTOTRANSPORT KARLOVAC d.d. 0:55 ne vozi: subotom, nedjeljom
8:35 9:30   AUTOPROMET d.d. 0:55 svaki dan
8:45 9:40 42,00 CROATIA BUS d.o.o 0:55 ne vozi nedjeljom
9:05 10:00   BRIONI d.d. 0:55 svaki dan
9:20 10:15   AUTOTRANS d.o.o 0:55 svaki dan
9:30 10:25   AUTOTRANS d.o.o. – APP Požega d.d. 0:55 ne vozi nedjeljom

 

Prijepodnevni i poslijepodnevni polasci

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Prometuje
10:00 10:55   AUTOPROMET d.d. 0:55 ne vozi nedjeljom
10:15 11:10   AUTOTRANS d.o.o 0:55 ponedjeljak, petak, subota
10:30 11:25   AUTOTRANSPORT KARLOVAC d.d. 0:55 ne vozi: subotom, nedjeljom
10:50 11:45   BRIONI d.d. 0:55 svaki dan
11:45 12:40   AUTOTRANS d.o.o 0:55 svaki dan
12:35 13:30   AUTOTRANS d.o.o 0:55 svaki dan
13:05 14:00   AUTOTRANS d.o.o 0:55 svaki dan
14:05 15:00   AUTOBUSNI PRIJEVOZ d.o.o. Varaždin 0:55 svaki dan
14:05 15:00 42,00 CROATIA BUS d.o.o 0:55 svaki dan
15:30 16:25   AUTOTRANSPORT KARLOVAC d.d. 0:55 ne vozi: subotom, nedjeljom
16:05 17:00 42,00 CROATIA BUS d.o.o 0:55 svaki dan
16:10 17:05   AUTOPROMET d.d. 0:55 svaki dan
16:10 17:05   AUTOTRANS d.o.o 0:55  
17:00 17:55   APP POŽEGA d.d. – AUTOTRANS d.o.o. 0:55 svaki dan
17:05 18:00 42,00 CROATIA BUS d.o.o 0:55 svaki dan
17:50 18:45   BRIONI d.d. 0:55 svaki dan
18:15 19:00   CROATIA BUS d.o.o 0:45 svaki dan
18:25 19:05   AUTO PODUZEĆE Z d.o.o. – AUTOHERC d.o.o. 0:40 svaki dan
18:30 19:25   AUTOTRANSPORT KARLOVAC d.d. 0:55 ne vozi subotom
18:45 19:15   AUTOBUSNI PRIJEVOZ d.o.o. ( Ćićko comm ) 0:30 svaki dan
18:45 19:40   AUTOTRANS d.o.o 0:55 svaki dan
18:55 19:50   AUTOPROMET d.d. 0:55 svaki dan

 

Večernji polasci

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Prometuje
19:05 20:00   BRIONI d.d. 0:55 svaki dan
19:30 20:20   AUTOBUSNI PRIJEVOZ d.o.o. Varaždin 0:50 svaki dan
20:35 21:30   AUTOTRANS d.o.o 0:55 svaki dan
21:10 22:00   AUTOBUSNI PRIJEVOZ d.o.o. Varaždin 0:50 svaki dan
22:25 23:20   AUTOTRANS d.o.o 0:55 svaki dan

Pogledajte odmah informacije o povratku: Autobus Zagreb Karlovac vozni red

Putujete dalje od Zagreba? Provjerite ovo na autobusnom kolodvoru u Zagrebu!

Zagreb je Vaša krajnja destinacija?

Ne dopustite da Vas ovo iznenadi u Zagrebu!

Koje popuste možete ostvariti prilikom vožnje autobusom? Što ako ne iskoristite povratnu kartu? Provjerite u članku Popusti na putovanje autobusom

Ne vidite cijenu autobusne karte?

Korisni savjeti za putovanje autobusom

Izreke, misli, aforizmi i puno Murphyjevih zakona o putovanju

Vicevi o putovanju

Izazov: možete li točno odgovoriti na ovih 12 pitanja o Hrvatskoj? Kviz Hrvatska