Languages

Željeznički kolodvori

Autobus Zagreb Zadar

Autobusna linija Zagreb – Zadar red vožnje

Vozni red: vrijeme polaska iz Zagreba, vrijeme dolaska u Zadar, cijena karte, trajanje putovanja i prijevoznik

Udaljenost u km: 280

Noćni i jutarnji polasci

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Prometuje
3:00 6:30 116,00 APP Požega d.d. 3:30 ne vozi nedjeljom
6:00 9:30 110,00 ČAZMATRANS DALMACIJA d.o.o. 3:30 svaki dan
7:00 10:30 115,00 VELEBIT TOURS 3:30 svaki dan
7:30 12:30 116,00 AUTOBUSNI PRIJEVOZ d.o.o. Varaždin 5:00 svaki dan
8:00 11:30 116,00 AUTOTRANS d.o.o. – APP Požega d.d. 3:30 ne vozi nedjeljom
8:30 12:00 110,00 ČAZMATRANS PROMET d.o.o. 3:30 svaki dan
9:30 13:10 126,00 Samoborček EU grupa d.o.o. 3:40 svaki dan

 

Prijepodnevni i poslijepodnevni polasci

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Prometuje
10:00 13:30 108,00 SLAVONIJA BUS d.o.o. 3:30 svaki dan
10:30 14:00 116,00 AUTOTRANS d.o.o. – APP Požega d.d. 3:30 svaki dan
11:30 15:00 115,00 FRANCUZEVIĆ. 3:30 svaki dan
11:30 16:40 116,00 AUTOBUSNI PRIJEVOZ d.o.o. Varaždin 5:10 svaki dan
12:00 15:30 120,00 PUNTAMIKA – LINE d.o.o. 3:30 svaki dan
12:30 16:00 110,00 ČAZMATRANS DALMACIJA d.o.o. 3:30 svaki dan
13:00 16:40 115,00 VELEBIT TOURS 3:40 svaki dan
14:00 17:30 116,00 AUTOTRANS d.o.o. – APP Požega d.d. 3:30 svaki dan
14:30 18:00 110,00 ČAZMATRANS PROMET d.o.o. 3:30  
14:30 18:00 116,00 PUNTAMIKA – LINE d.o.o. 3:30 svaki dan
16:00 19:30 108,00 SLAVONIJA BUS d.o.o. 3:30 svaki dan
16:00 19:30 110,00 ČAZMATRANS DALMACIJA d.o.o. 3:30 svaki dan
16:30 20:00 116,00 AUTOTRANS d.o.o. – APP Požega d.d. 3:30 svaki dan
17:00 20:40 126,00 Samoborček EU grupa d.o.o. 3:40 svaki dan
18:00 21:30 116,00 PUNTAMIKA – LINE d.o.o. 3:30 svaki dan
18:00 21:35 110,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 3:35  

 

Večernji polasci

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Prometuje
19:00 22:30 115,00 VELEBIT TOURS 3:30 svaki dan
19:00 22:45 89,00 CROATIA BUS d.o.o 3:45 svaki dan
19:30 22:30 116,00 AUTOTRANS d.o.o. – APP Požega d.d. 3:00 svaki dan
21:00 0:15 110,00 ČAZMATRANS DALMACIJA d.o.o. 3:15 ne vozi subotom
21:00 0:30 110,00 ČAZMATRANS DALMACIJA d.o.o. 3:30 ne vozi subotom
23:00 3:05 118,00 AUTOTRANSPORT d.d. – u stečaju Šibenik 4:05 svaki dan
23:00 3:30 118,00 AUTOTRANSPORT d.d. – u stečaju Šibenik 4:30 svaki dan

Pogledajte odmah informacije o povratku: Autobus Zadar Zagreb vozni red

Putujete dalje od Zadra? Provjerite ovo na autobusnom kolodvoru u Zadru!

Zadar je Vaša krajnja destinacija?

Ne dopustite da Vas ovo iznenadi u Zadru!

Koje popuste možete ostvariti prilikom vožnje autobusom? Što ako ne iskoristite povratnu kartu? Provjerite u članku Popusti na putovanje autobusom

Ne vidite cijenu autobusne karte?

Korisni savjeti za putovanje autobusom

Izreke, misli, aforizmi i puno Murphyjevih zakona o putovanju

Vicevi o putovanju

Izazov: možete li točno odgovoriti na ovih 12 pitanja o Hrvatskoj? Kviz Hrvatska