Other languages

Novi članci

Dokumenti

Svi podaci o autobusnim linijama i cijenama informativnog su karaktera. Ne snosimo nikakvu odgovornost za korištenje istih. Za točne informacije obratite se prijevozniku ili kontaktirajte autobusni kolodvor.

Autobus Zagreb Zadar

Autobusna linija Zagreb – Zadar red vožnje

Vozni red: vrijeme polaska iz Zagreba, vrijeme dolaska u Zadar, cijena karte, trajanje putovanja i prijevoznik

Udaljenost u km: 280


BlaBlaCar

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte u Kn Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm
6:00 9:30 125,00 Čazmatrans Dalmacija 3:30
7:00 10:30 125,00 Velebit Tours – Velebit Turist – Francuzević 3:30
7:00 10:40 139,00 Autobusni promet 3:40
7:30 12:30 139,00 Autobusni promet 5:00
8:00 11:30 126,00 Autoprometno poduzeće Zadar 3:30
8:40 14:15 105,00 Croatia bus 5:35
9:30 13:10 126,00 Samoborček 3:40
10:30 14:00 126,00 Autoprometno poduzeće Zadar 3:30
13 najdepresivnijih mjesta u Hrvatskoj: tuga, čemer, očaj, bol, pa i smrt. Živite li u jednom od njih?
11:00 15:55 154,00 Autotransport Šibenik 4:55
11:30 16:45 139,00 Autobusni promet 5:15
11:30 15:00 125,00 Velebit Tours – Velebit Turist – Francuzević 3:30
12:00 15:30 116,00 Puntamika line 3:30
12:30 16:00 100,00 Čazmatrans Dalmacija 3:30
13:00 16:40 125,00 Velebit Tours – Velebit Turist – Francuzević 3:40
13:00 17:00 116,00 Ninotours Jastrebarsko 4:00
14:00 17:30 126,00 Autoprometno poduzeće Zadar 3:30
Tri važne informacije o povratnim kartama za koje vjerojatno niste znali!
14:30 18:00 116,00 Puntamika line 3:30
15:00 19:30 105,00 Croatia bus 4:30
16:00 19:30 125,00 Čazmatrans Dalmacija 3:30
16:30 20:00 126,00 Autoprometno poduzeće Zadar 3:30
17:00 20:40 126,00 Samoborček 3:40
18:00 21:30 116,00 Puntamika line 3:30
19:00 22:45 105,00 Croatia bus 3:45
19:00 22:30 125,00 Velebit Tours, D. Kosinj 3:30
19:30 22:30 146,00 Autotrans 3:00
20:00 23:30 126,00 Autoprometno poduzeće Zadar 3:30
23:00 3:30 154,00 Autotransport Šibenik 4:30

Pogledajte odmah informacije o povratku: Autobus Zadar Zagreb vozni red

Putujete dalje od Zadra? Provjerite ovo na autobusnom kolodvoru u Zadru!

Zadar je Vaša krajnja destinacija?

Ne dopustite da Vas ovo iznenadi u Zadru!

Koje popuste možete ostvariti prilikom vožnje autobusom? Što ako ne iskoristite povratnu kartu? Provjerite u članku Popusti na putovanje autobusom

Ne vidite cijenu autobusne karte?

Korisni savjeti za putovanje autobusom

Izreke, misli, aforizmi i puno Murphyjevih zakona o putovanju

Vicevi o putovanju

Izazov: možete li točno odgovoriti na ovih 12 pitanja o Hrvatskoj? Kviz Hrvatska
Dolazni pojmovi: , , , , , , , , ,