Languages

Željeznički kolodvori

Autobus Zagreb Split

Autobusna linija Zagreb – Split red vožnje

Vozni red: vrijeme polaska iz Zagreba, vrijeme dolaska u Split, cijena karte, trajanje putovanja i prijevoznik

Udaljenost u km: 416

Važne novosti iz ZET-a >>>Ne kupujte kartu u tramvaju! Evo zašto…

Ponekad ga zovu i kvizom za plavuše. Izazov koji postavljamo pred vas je da točno odgovorite na svih sedam pitanja u najlakšem kvizu na svijetu! >>>Najlakši kviz na svijetu

Noćni i jutarnji polasci

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Prometuje
1:50 7:05   AUTOHERC d.o.o. Metković 5:15 ponedjeljak, srijeda, subota
3:00 10:05 158,00 APP Požega d.d. 7:05 ne vozi nedjeljom
6:00 13:35 145,00 ČAZMATRANS DALMACIJA d.o.o. 7:35 svaki dan
7:00 12:30 105,00 CROATIA BUS d.o.o 5:30 svaki dan
7:30 16:00 161,00 AUTOBUSNI PRIJEVOZ d.o.o. Varaždin 8:30 svaki dan
8:00 13:00 146,00 PROMET MAKARSKA d.o.o. 5:00 svaki dan
8:30 14:45 176,00 Samoborček EU grupa d.o.o. 6:15 svaki dan
8:30 15:30 145,00 ČAZMATRANS PROMET d.o.o. 7:00 svaki dan
9:00 14:05 149,00 CLISSA d.o.o. 5:05 svaki dan
9:30 14:25 139,00 AUTO PODUZEĆE Z d.o.o. – AUTOHERC d.o.o. 4:55 svaki dan

 

Prijepodnevni i poslijepodnevni polasci

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Prometuje
10:00 15:00 146,00 PROMET MAKARSKA d.o.o. 5:00 svaki dan
10:30 16:50 176,00 Samoborček EU grupa d.o.o. 6:20 svaki dan
11:00 16:05 149,00 CLISSA d.o.o. 5:05 svaki dan
11:30 20:00 161,00 AUTOBUSNI PRIJEVOZ d.o.o. Varaždin 8:30 svaki dan
12:00 16:50 146,00 PROMET MAKARSKA d.o.o. 4:50 svaki dan
12:30 18:50 146,00 PROMET MAKARSKA d.o.o. 6:20 svaki dan
13:25 18:35 105,00 CROATIA BUS d.o.o 5:10 svaki dan
14:00 19:00 146,00 PROMET MAKARSKA d.o.o. 5:00 svaki dan
14:15 19:10 139,00 AUTO PODUZEĆE Z d.o.o. – AUTOHERC d.o.o. 4:55 svaki dan
15:00 20:05 149,00 CLISSA d.o.o. 5:05 svaki dan
16:00 20:50 146,00 PROMET MAKARSKA d.o.o. 4:50 svaki dan
16:00 21:15 105,00 CROATIA BUS d.o.o 5:15 svaki dan
16:30 22:35 140,00 AUTOTRANS d.o.o. – APP Požega d.d. 6:05 svaki dan
16:30 22:40 176,00 Samoborček EU grupa d.o.o. 6:10 svaki dan
17:00 22:10 139,00 AUTO PODUZEĆE Z d.o.o. – AUTOHERC d.o.o. 5:10 svaki dan
17:30 22:30 146,00 PROMET MAKARSKA d.o.o. 5:00 svaki dan
18:00 23:05 149,00 CLISSA d.o.o. 5:05 svaki dan

 

Večernji polasci

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Prometuje
19:15 0:30 146,00 PROMET MAKARSKA d.o.o. 5:15 svaki dan
19:30 1:00 140,00 AUTOTRANS d.o.o. – APP Požega d.d. 5:30 svaki dan
20:00 1:50 176,00 Samoborček EU grupa d.o.o. 5:50 svaki dan
21:00 2:35   CROATIA BUS d.o.o 5:35 svaki dan
21:00 2:35 105,00 CROATIA BUS d.o.o 5:35 svaki dan
22:30 3:35 105,00 CROATIA BUS d.o.o 5:05 svaki dan
22:30 3:45 176,00 Samoborček EU grupa d.o.o. 5:15 svaki dan
23:55 5:00 139,00 AUTO PODUZEĆE Z d.o.o. – AUTOHERC d.o.o. 5:05 svaki dan
23:59 5:00 146,00 PROMET MAKARSKA d.o.o. 5:01 svaki dan

Pogledajte odmah informacije o povratku: Autobus Split Zagreb vozni red

Putujete dalje od Splita? Provjerite ovo na autobusnom kolodvoru u Splitu!

Split je Vaša krajnja destinacija?

Ne dopustite da Vas ovo iznenadi u Splitu!

Koje popuste možete ostvariti prilikom vožnje autobusom? Što ako ne iskoristite povratnu kartu? Provjerite u članku Popusti na putovanje autobusom

Ne vidite cijenu autobusne karte?

Korisni savjeti za putovanje autobusom

Izreke, misli, aforizmi i puno Murphyjevih zakona o putovanju

Vicevi o putovanju

Izazov: možete li točno odgovoriti na ovih 12 pitanja o Hrvatskoj? Kviz Hrvatska