Languages

Željeznički kolodvori

Dokumenti

Svi podaci o autobusnim linijama i cijenama informativnog su karaktera. Ne snosimo nikakvu odgovornost za korištenje istih. Za točne informacije obratite se prijevozniku ili kontaktirajte autobusni kolodvor.

Autobus Zagreb Rijeka

Autobusna linija Zagreb – Rijeka red vožnje

Vozni red: vrijeme polaska iz Zagreba, vrijeme dolaska u Rijeku, cijena karte, trajanje putovanja i prijevoznik

Udaljenost u km: 180

Važne novosti iz ZET-a >>>Ne kupujte kartu u tramvaju! Evo zašto…

Ponekad ga zovu i kvizom za plavuše. Izazov koji postavljamo pred vas je da točno odgovorite na svih sedam pitanja u najlakšem kvizu na svijetu! >>>Najlakši kviz na svijetu

Noćni i jutarnji polasci

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Prometuje
0:30 3:15 121,00 AUTOBUSNI PRIJEVOZ d.o.o. Varaždin 2:45 svaki dan
1:15 3:45 124,00 AUTOTRANS d.o.o – PANTURIST d.d. 2:30 svaki dan
4:00 6:00   AUTOTRANS d.o.o 2:00 ponedjeljak, subota
4:00 6:00 91,00 AUTOTRANS d.o.o 2:00 ponedjeljak, subota
5:10 7:15 85,00 AUTOTRANS d.o.o 2:05 ne vozi subotom
5:30 7:55 80,00 CROATIA BUS d.o.o 2:25 ne vozi nedjeljom
6:00 8:20 79,00 NIGRA ZLATAR – vl.M.ŠKREB 2:20 svaki dan
6:15 8:55 95,00 AUTOTRANS d.o.o 2:40 ne vozi: subotom, nedjeljom
7:30 10:10 102,00 AUTOTRANS d.o.o 2:40 svaki dan
7:55 10:00 85,00 AUTOTRANS d.o.o 2:05 svaki dan
8:00 11:00 80,00 CROATIA BUS d.o.o 3:00 svaki dan
9:00 11:31 106,00 AUTOTRANS d.o.o 2:31 svaki dan
9:15 11:45 106,00 AUTOTRANS d.o.o 2:30 svaki dan

 

Prijepodnevni i poslijepodnevni polasci

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Prometuje
10:00 12:15 106,00 AUTOTRANS d.o.o 2:15 ne vozi nedjeljom
10:15 12:20 81,00 ČRNJA TOURS 2:05 svaki dan
11:00 14:00 80,00 CROATIA BUS d.o.o 3:00 svaki dan
11:15 13:30   AUTOTRANS d.o.o 2:15 ne vozi: subotom, nedjeljom
11:15 13:30 91,00 AUTOTRANS d.o.o 2:15 svaki dan
11:30 14:15 89,00 BRIONI d.d. 2:45 svaki dan
12:00 14:15 89,00 AUTOTRANS d.o.o 2:15 svaki dan
12:30 15:30 80,00 CROATIA BUS d.o.o 3:00 svaki dan
12:35 15:15   ZELIĆ REISEN GmbH 2:40 utorak, četvrtak, subota, nedjelja
13:30 16:00   AUTOTRANS d.o.o 2:30 svaki dan
13:30 16:00 102,00 AUTOTRANS d.o.o 2:30 svaki dan
14:15 16:55 102,00 AUTOTRANS d.o.o 2:40 ne vozi: subotom, nedjeljom
14:55 17:10 91,00 AUTOTRANS d.o.o 2:15 svaki dan
15:00 17:50 89,00 BRIONI d.d. 2:50 svaki dan
15:30 18:00 102,00 AUTOTRANS d.o.o 2:30 svaki dan
16:00 18:20 79,00 NIGRA ZLATAR – vl.M.ŠKREB 2:20 svaki dan
16:00 18:40 102,00 AUTOTRANS d.o.o 2:40 svaki dan
17:00 19:05 99,00 AUTOTRANS d.o.o 2:05 nedjelja
17:00 19:15 106,00 AUTOTRANS d.o.o 2:15 ne vozi: subotom, nedjeljom
17:00 19:30 106,00 AUTOTRANS d.o.o 2:30 subota
17:30 19:45 104,00 APP Požega d.d. 2:15 svaki dan

 

Večernji polasci

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Prometuje
18:00 20:40 106,00 APP POŽEGA d.d. – AUTOTRANS d.o.o. 2:40 svaki dan
18:55 21:05 91,00 AUTOTRANS d.o.o 2:10 svaki dan
19:00 21:40 89,00 BRIONI d.d. 2:40 svaki dan
20:00 22:40 109,00 AUTOTRANS d.o.o 2:40 ne vozi subotom
21:30 23:30 109,00 AUTOTRANS d.o.o 2:00 svaki dan
22:40 0:55 89,00 BRIONI d.d. 2:15 ponedjeljak, četvrtak, nedjelja
23:10 1:40 115,00 POLET d.o.o. – BRIONI d.d. 2:30 ponedjeljak, četvrtak, petak, nedjelja

Pogledajte odmah informacije o povratku: Autobus Rijeka Zagreb vozni red

Putujete dalje od Rijeke? Provjerite ovo na autobusnom kolodvoru u Rijeci!

Rijeka je Vaša krajnja destinacija?

Ne dopustite da Vas ovo iznenadi u Rijeci!

Koje popuste možete ostvariti prilikom vožnje autobusom? Što ako ne iskoristite povratnu kartu? Provjerite u članku Popusti na putovanje autobusom

Ne vidite cijenu autobusne karte?

Korisni savjeti za putovanje autobusom

Izreke, misli, aforizmi i puno Murphyjevih zakona o putovanju

Vicevi o putovanju

Izazov: možete li točno odgovoriti na ovih 12 pitanja o Hrvatskoj? Kviz Hrvatska