Languages

Željeznički kolodvori

Dokumenti

Svi podaci o autobusnim linijama i cijenama informativnog su karaktera. Ne snosimo nikakvu odgovornost za korištenje istih. Za točne informacije obratite se prijevozniku ili kontaktirajte autobusni kolodvor.

Autobus Zagreb Pula

Autobusna linija Zagreb – Pula red vožnje

Vozni red: vrijeme polaska iz Zagreba, vrijeme dolaska u Pulu, cijena karte, trajanje putovanja i prijevoznik

Udaljenost u km: 277

Ponekad ga zovu i kvizom za plavuše. Izazov koji postavljamo pred vas je da točno odgovorite na svih sedam pitanja u najlakšem kvizu na svijetu! >>>Najlakši kviz na svijetu

Deset zanimljivosti o Zagrebu >>>Lusteri iz Las Vegasa u zagrebačkoj katedrali i ostale zanimljivosti o Zagrebu za koje niste znali

Noćni i jutarnji polasci

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Prometuje
0:30 5:45 156,00 AUTOBUSNI PRIJEVOZ d.o.o. Varaždin 5:15 svaki dan
4:00 8:45 119,00 AUTOTRANS d.o.o 4:45 ponedjeljak
4:55 12:15 192,00 ČRNJA TOURS 7:20 svaki dan
6:15 11:15 157,00 AUTOTRANS d.o.o 5:00 ne vozi: subotom, nedjeljom
7:30 12:35 150,00 AUTOTRANS d.o.o 5:05 svaki dan
8:00 13:20 128,00 CROATIA BUS d.o.o 5:20 svaki dan
9:45 13:45 170,00 BRIONI d.d. 4:00 svaki dan

 

Prijepodnevni i poslijepodnevni polasci

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Prometuje
10:15 14:00 121,00 ČRNJA TOURS 3:45 svaki dan
11:15 16:03 150,00 AUTOTRANS d.o.o 4:48 ne vozi: subotom, nedjeljom
11:30 16:45 151,00 BRIONI d.d. 5:15 svaki dan
12:25 15:50 157,00 BRIONI d.d. 3:25 ne vozi: četvrtkom, nedjeljom
13:30 18:15 155,00 AUTOTRANS d.o.o 4:45 svaki dan
13:45 21:15 192,00 ČRNJA TOURS 7:30 svaki dan
14:00 17:25 168,00 FILS d.o.o. 3:25 ne vozi: subotom, nedjeljom
15:00 20:15 132,00 BRIONI d.d. 5:15 svaki dan
15:30 19:35 94,00 AUTOBUSNI PRIJEVOZ d.o.o. Varaždin 4:05 svaki dan
15:45 19:45 147,00 AUTOTRANS d.o.o 4:00 ne vozi subotom
16:00 20:30 149,00 BRIONI d.d. 4:30 svaki dan
17:00 21:00 147,00 AUTOTRANS d.o.o 4:00 ne vozi subotom
17:00 21:15 147,00 AUTOTRANS d.o.o 4:15 subota
17:30 22:35 156,00 APP Požega d.d. 5:05 svaki dan

 

Večernji polasci

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Prometuje
18:00 23:30 156,00 APP POŽEGA d.d. – AUTOTRANS d.o.o. 5:30 svaki dan
18:55 22:45 120,00 AUTOTRANS d.o.o 3:50 svaki dan
19:00 23:30 122,00 BRIONI d.d. 4:30 svaki dan
22:40 2:10 165,00 BRIONI d.d. 3:30 ponedjeljak, četvrtak, nedjelja
23:10 5:00 196,00 POLET d.o.o. – BRIONI d.d. 5:50 ponedjeljak, četvrtak, petak, nedjelja

Pogledajte odmah informacije o povratku: Autobus Pula Zagreb vozni red

Putujete dalje od Pule? Provjerite ovo na autobusnom kolodvoru u Puli!

Pula je Vaša krajnja destinacija?

Ne dopustite da Vas ovo iznenadi u Puli!

Koje popuste možete ostvariti prilikom vožnje autobusom? Što ako ne iskoristite povratnu kartu? Provjerite u članku Popusti na putovanje autobusom

Ne vidite cijenu autobusne karte?

Korisni savjeti za putovanje autobusom

Izreke, misli, aforizmi i puno Murphyjevih zakona o putovanju

Vicevi o putovanju

Izazov: možete li točno odgovoriti na ovih 12 pitanja o Hrvatskoj? Kviz Hrvatska