Languages

Željeznički kolodvori

Dokumenti

Svi podaci o autobusnim linijama i cijenama informativnog su karaktera. Ne snosimo nikakvu odgovornost za korištenje istih. Za točne informacije obratite se prijevozniku ili kontaktirajte autobusni kolodvor.

Autobus Zagreb Karlovac

Autobusna linija Zagreb – Karlovac red vožnje

Vozni red: vrijeme polaska iz Zagreba, vrijeme dolaska u Karlovac, cijena karte, trajanje putovanja i prijevoznik

Udaljenost u km: 53

20% ljudi ima zdravstvenih poteškoća zbog pomicanja sata >>>Pazite! Kazaljke se ovaj put pomiču ranije!

Saznajte konačno jeste li ili niste pravi Balkanac/Balkanka >>>Odgovorite na ovih 12 nemilosrdnih pitanja i doznajte pravu istinu o sebi!

Noćni i jutarnji polasci

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Prometuje
0:30 1:20 47,00 AUTOBUSNI PRIJEVOZ d.o.o. Varaždin 0:50 svaki dan
1:15 2:10 48,00 AUTOTRANS d.o.o – PANTURIST d.d. 0:55 ne vozi nedjeljom
1:15 3:10 48,00 AUTOTRANS d.o.o – PANTURIST d.d. 1:55 nedjelja
5:00 5:45   AUTOTRANSPORT KARLOVAC d.d. ( Falcon ) 0:45 svaki dan
5:30 6:25 42,00 CROATIA BUS d.o.o 0:55 ne vozi nedjeljom
5:45 6:40 46,00 AUTOPROMET d.d. 0:55 ne vozi nedjeljom
6:15 7:10 45,00 AUTOTRANS d.o.o 0:55 ne vozi: subotom, nedjeljom
7:00 7:50 42,00 CROATIA BUS d.o.o 0:50 svaki dan
7:20 8:20 41,00 AUTOTRANSPORT KARLOVAC d.d. 1:00 ne vozi nedjeljom
7:30 8:20 47,00 AUTOBUSNI PRIJEVOZ d.o.o. Varaždin 0:50 svaki dan
7:30 8:25 45,00 AUTOTRANS d.o.o 0:55 svaki dan
8:00 8:55 42,00 CROATIA BUS d.o.o 0:55 svaki dan
9:00 9:55 45,00 AUTOTRANS d.o.o 0:55 svaki dan
9:15 10:10 45,00 AUTOTRANS d.o.o 0:55 svaki dan

 

Prijepodnevni i poslijepodnevni polasci

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Prometuje
10:30 11:25 46,00 AUTOPROMET d.d. 0:55 svaki dan
11:00 11:50 46,00 AUTOPROMET d.d. 0:50 svaki dan
11:00 11:55 42,00 CROATIA BUS d.o.o 0:55 svaki dan
11:30 12:20 47,00 AUTOBUSNI PRIJEVOZ d.o.o. Varaždin 0:50 svaki dan
11:30 12:25 42,00 BRIONI d.d. 0:55 svaki dan
11:30 12:25 45,00 AUTOTRANS d.o.o. – APP Požega d.d. 0:55 ne vozi nedjeljom
12:30 13:10 41,00 PROMET MAKARSKA d.o.o. 0:40 svaki dan
12:30 13:25 42,00 CROATIA BUS d.o.o 0:55 svaki dan
12:35 13:30   ZELIĆ REISEN GmbH 0:55 utorak, četvrtak, subota, nedjelja
13:30 14:25 45,00 AUTOTRANS d.o.o 0:55 svaki dan
14:15 15:10 45,00 AUTOTRANS d.o.o 0:55 ne vozi: subotom, nedjeljom
14:15 15:10 46,00 AUTOPROMET d.d. 0:55 svaki dan
14:30 15:10 38,00 AUTO PODUZEĆE Z d.o.o. – AUTOHERC d.o.o. 0:40 svaki dan
15:00 15:55 42,00 BRIONI d.d. 0:55 svaki dan
15:15 16:10 45,00 AUTOTRANS d.o.o 0:55 ne vozi: subotom, nedjeljom
15:30 16:20 47,00 AUTOBUSNI PRIJEVOZ d.o.o. Varaždin 0:50 svaki dan
15:30 16:25 45,00 AUTOTRANS d.o.o 0:55 svaki dan
15:45 16:40 41,00 AUTOTRANSPORT KARLOVAC d.d. 0:55 ne vozi: subotom, nedjeljom
16:00 16:55 42,00 BRIONI d.d. 0:55 svaki dan
16:00 16:55 45,00 AUTOTRANS d.o.o 0:55 svaki dan
16:25 17:25 41,00 AUTOTRANSPORT KARLOVAC d.d. 1:00 ne vozi: subotom, nedjeljom
16:25 17:30 41,00 AUTOTRANSPORT KARLOVAC d.d. 1:05 ne vozi: subotom, nedjeljom
16:45 17:30 41,00 AUTOTRANSPORT KARLOVAC d.d. 0:45 ne vozi: subotom, nedjeljom
17:00 17:55 45,00 AUTOTRANS d.o.o 0:55 svaki dan
17:25 18:15 46,00 AUTOPROMET d.d. 0:50 ne vozi subotom
17:30 18:45 41,00 AUTOTRANSPORT KARLOVAC d.d. 1:15 ne vozi: subotom, nedjeljom

 

Večernji polasci

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Prometuje
18:00 18:55 45,00 APP POŽEGA d.d. – AUTOTRANS d.o.o. 0:55 svaki dan
19:00 19:55 42,00 BRIONI d.d. 0:55 svaki dan
19:00 19:55 42,00 CROATIA BUS d.o.o 0:55 svaki dan
19:45 20:35 41,00 AUTOTRANSPORT KARLOVAC d.d. 0:50 ne vozi subotom
20:00 20:55 45,00 AUTOTRANS d.o.o 0:55 ne vozi subotom
21:00 21:55   CROATIA BUS d.o.o 0:55 svaki dan
21:00 21:55 42,00 CROATIA BUS d.o.o 0:55 svaki dan
23:00 23:55 46,00 AUTOTRANSPORT d.d. – u stečaju Šibenik 0:55 svaki dan

Pogledajte odmah informacije o povratku: Autobus Karlovac Zagreb vozni red

Putujete dalje od Karlovca? Provjerite ovo na autobusnom kolodvoru u Karlovcu!

Karlovac je Vaša krajnja destinacija?

Ne dopustite da Vas ovo iznenadi u Karlovcu!

Koje popuste možete ostvariti prilikom vožnje autobusom? Što ako ne iskoristite povratnu kartu? Provjerite u članku Popusti na putovanje autobusom

Ne vidite cijenu autobusne karte?

Korisni savjeti za putovanje autobusom

Izreke, misli, aforizmi i puno Murphyjevih zakona o putovanju

Vicevi o putovanju

Izazov: možete li točno odgovoriti na ovih 12 pitanja o Hrvatskoj? Kviz Hrvatska