Other languages

Novi članci

Dokumenti

Svi podaci o autobusnim linijama i cijenama informativnog su karaktera. Ne snosimo nikakvu odgovornost za korištenje istih. Za točne informacije obratite se prijevozniku ili kontaktirajte autobusni kolodvor.

Autobus Zagreb Dubrovnik

Autobusna linija Zagreb – Dubrovnik red vožnje

Vozni red: vrijeme polaska iz Zagreba, vrijeme dolaska u Dubrovnik, cijena karte, trajanje putovanja i prijevoznik

Udaljenost u km: 640


BlaBlaCar

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte u Kn Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm
6:00 18:30 225 Čazmatrans Dalmacija 12:30
7:00 18:00 185 Croatia bus 11:00
7:15 15:35 205 Panoramabus 8:20
7:30 20:30 250 Autobusni promet 13:00
12:00 20:30 231 Samoborček tours  D. Cesarića 26, Samobor 8:30
16:00 0:15 205 Panoramabus 8:15
21:00 6:45 185 Croatia bus 9:45
22:30 8:00 231 Samoborček 9:30
22:30 10:30 206 Panoramabus   -  Globtour 12:00
23:55 9:15 254 Auto Poduzeće Z. 9:20

Pogledajte odmah informacije o povratku: Autobus Dubrovnik Zagreb vozni red

Ne dopustite da Vas ovo iznenadi u Dubrovniku!

Koje popuste možete ostvariti prilikom vožnje autobusom? Što ako ne iskoristite povratnu kartu? Provjerite u članku Popusti na putovanje autobusom

Ne vidite cijenu autobusne karte?

Korisni savjeti za putovanje autobusom

Izreke, misli, aforizmi i puno Murphyjevih zakona o putovanju

Vicevi o putovanju

Izazov: možete li točno odgovoriti na ovih 12 pitanja o Hrvatskoj? Kviz Hrvatska
Dolazni pojmovi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,