Languages

Željeznički kolodvori

Dokumenti

Svi podaci o autobusnim linijama i cijenama informativnog su karaktera. Ne snosimo nikakvu odgovornost za korištenje istih. Za točne informacije obratite se prijevozniku ili kontaktirajte autobusni kolodvor.

Autobus Zadar Zagreb

Autobusna linija Zadar – Zagreb  red vožnje

Vozni red: vrijeme polaska iz Zadra, vrijeme dolaska u Zagreb, cijena karte, trajanje putovanja i prijevoznik

Udaljenost u km: 280

Ponekad ga zovu i kvizom za plavuše. Izazov koji postavljamo pred vas je da točno odgovorite na svih sedam pitanja u najlakšem kvizu na svijetu! >>>Najlakši kviz na svijetu

Deset zanimljivosti o Zagrebu >>>Lusteri iz Las Vegasa u zagrebačkoj katedrali i ostale zanimljivosti o Zagrebu za koje niste znali

Noćni i jutarnji polasci

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Prometuje
0:25 4:30   ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 4:05 ponedjeljak, subota
0:30 4:30   ČAZMATRANS PROMET d.o.o. 4:00 ponedjeljak, subota
3:30 7:00   AUTOTRANS d.o.o. – APP Požega d.d. 3:30 svaki dan
6:00 9:30 105,00 ČAZMATRANS DALMACIJA d.o.o. 3:30 svaki dan
7:00 10:30 116,00 PUNTAMIKA – LINE d.o.o. 3:30 svaki dan
7:30 11:00   AUTOTRANS d.o.o. – APP Požega d.d. 3:30 ne vozi nedjeljom
8:00 11:40   Samoborček EU grupa d.o.o. 3:40 svaki dan
8:30 12:00   VELEBIT TOURS 3:30 svaki dan
9:00 12:30   ČAZMATRANS DALMACIJA d.o.o. 3:30 svaki dan
9:30 13:00 108,00 SLAVONIJA BUS d.o.o. 3:30 svaki dan
9:45 13:15 105,00 ČAZMATRANS DALMACIJA d.o.o. 3:30 svaki dan

 

Prijepodnevni i poslijepodnevni polasci

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Prometuje
10:30 14:00   AUTOTRANS d.o.o. – APP Požega d.d. 3:30 svaki dan
11:30 15:10   VELEBIT TOURS 3:40 svaki dan
12:30 16:00 116,00 PUNTAMIKA – LINE d.o.o. 3:30 svaki dan
13:30 17:00   AUTOTRANS d.o.o. – APP Požega d.d. 3:30 svaki dan
13:50 17:45   AUTOBUSNI PRIJEVOZ d.o.o. Varaždin 3:55 svaki dan
14:30 18:00 108,00 SLAVONIJA BUS d.o.o. 3:30 svaki dan
14:30 19:00 105,00 CROATIA BUS d.o.o 4:30 svaki dan
15:00 18:30   ČAZMATRANS PROMET d.o.o. 3:30 svaki dan
15:10 20:20   AUTOBUSNI PRIJEVOZ d.o.o. Varaždin 5:10 svaki dan
16:00 19:35   FRANCUZEVIĆ. 3:35 svaki dan
16:25 19:55   PUNTAMIKA – LINE d.o.o. 3:30 svaki dan
16:25 19:55 120,00 PUNTAMIKA – LINE d.o.o. 3:30 svaki dan
17:00 20:30   AUTOTRANS d.o.o. – APP Požega d.d. 3:30 svaki dan
18:00 21:40   VELEBIT TOURS 3:40 svaki dan
18:30 22:00   ČAZMATRANS PROMET d.o.o. 3:30  

 

Večernji polasci

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Prometuje
19:00 22:40   Samoborček EU grupa d.o.o. 3:40 svaki dan
20:00 23:30   ČAZMATRANS DALMACIJA d.o.o. 3:30 svaki dan
22:15 2:10   APP Požega d.d. 3:55 ne vozi subotom

Pogledajte odmah informacije o povratku: Autobus Zagreb Zadar vozni red i cijena karte

Putujete dalje od Zagreba? Provjerite ovo na autobusnom kolodvoru u Zagrebu!

Zagreb je Vaša krajnja destinacija?

Ne dopustite da Vas ovo iznenadi u Zagrebu!

Koje popuste možete ostvariti prilikom vožnje autobusom? Što ako ne iskoristite povratnu kartu? Provjerite u članku Popusti na putovanje autobusom

Ne vidite cijenu autobusne karte?

Korisni savjeti za putovanje autobusom

Izreke, misli, aforizmi i puno Murphyjevih zakona o putovanju

Vicevi o putovanju

Izazov: možete li točno odgovoriti na ovih 12 pitanja o Hrvatskoj? Kviz Hrvatska