Other languages

Željeznički kolodvori

Novi članci

Dokumenti

Svi podaci o autobusnim linijama i cijenama informativnog su karaktera. Ne snosimo nikakvu odgovornost za korištenje istih. Za točne informacije obratite se prijevozniku ili kontaktirajte autobusni kolodvor.

Autobus Zadar Split

Autobusna linija Zadar – Split red vožnje

Vozni red: vrijeme polaska iz Zadra, vrijeme dolaska u Split, cijena karte, trajanje putovanja i prijevoznik

Udaljenost u km: 165

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm
1:00 4:00 Autotrans Rijeka – Autotransport Šibenik 3:00
2:30 4:55 Panturist Osijek-Auto Poduzeće Z Imotski 2:25
3:11 6:00 Autotrans Rijeka 2:49
5:51 8:05 Polet d.o.o. Vinkovci 2:14
6:00 9:35 Čazmatrans Dalmacija 3:35
7:00 10:05 Autoprometno poduzeće Požega 3:05
7:30 10:58 Puntamika Line Zadar 3:28
7:30 10:20 Jelinak Zagreb-Jelinak Žepče 2:50
8:00 11:45 Čazmatrans Dalmacija 3:45
8:30 11:30 Panturist Osijek-Lasta Beograd 3:00
9:00 12:05 Autotransport Šibenik 3:05
10:00 13:45 Čazmatrans Dalmacija 3:45
11:35 14:50 Autotransport Šibenik 3:15
12:00 15:35 Čazmatrans Dalmacija 3:35
12:40 15:10 Jelinak Zagreb-Jelinak Žepče 2:30
12:45 15:45 Čazmatrans Nova d.o.o. 3:00
12:45 15:45 AP Varaždin 3:00
13:45 16:45 Autotrans Rijeka 3:00
14:20 17:15 Croatia Bus d.d. Zagreb 2:55
14:30 17:35 Čazmatrans Dalmacija 3:05
Tri važne informacije o povratnim kartama za koje vjerojatno niste znali!
15:00 18:05 Autoprometno poduzeće Požega 3:05
16:45 19:50 AP Varaždin 3:05
17:15 20:40 Autotrans Rijeka 3:25
18:00 21:00 Brioni d.d. Pula 3:00
20:15 22:45 Dalmacija bus Dedić 2:30
20:30 22:35 Autotrans Rijeka 2:05
22:30 0:55 Autotrans Rijeka 2:25

Pogledajte odmah informacije o povratku: Autobus Split Zadar vozni red i cijena karte

Putujete dalje od Splita? Provjerite ovo na autobusnom kolodvoru u Splitu!

Split je Vaša krajnja destinacija?

Ne dopustite da Vas ovo iznenadi u Splitu!

Koje popuste možete ostvariti prilikom vožnje autobusom? Što ako ne iskoristite povratnu kartu? Provjerite u članku Popusti na putovanje autobusom

Ne vidite cijenu autobusne karte?

Korisni savjeti za putovanje autobusom

Izreke, misli, aforizmi i puno Murphyjevih zakona o putovanju

Vicevi o putovanju

Izazov: možete li točno odgovoriti na ovih 12 pitanja o Hrvatskoj? Kviz Hrvatska