Other languages

Željeznički kolodvori

Novi članci

Dokumenti

Svi podaci o autobusnim linijama i cijenama informativnog su karaktera. Ne snosimo nikakvu odgovornost za korištenje istih. Za točne informacije obratite se prijevozniku ili kontaktirajte autobusni kolodvor.

Autobus Split Zagreb

Autobusna linija Split – Zagreb  red vožnje

Vozni red: vrijeme polaska iz Splita, vrijeme dolaska u Zagreb, cijena karte, trajanje putovanja i prijevoznik

Udaljenost u km: 416


BlaBlaCar

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm
1:00 7:00 Autotrans 6:00
1:20 7:00 Croatia bus 5:40
2:20 7:00 Samoborček 4:40
6:00 13:15 Čazmatrans Dalmacija 7:15
7:00 12:00 Promet Makarska 5:00
8:00 14:15 Samoborček 6:15
8:30 15:10 Autoprijevoz Sinj 6:40
8:30 15:15 Croatia bus 6:45
9:00 14:00 Promet Makarska 5:00
9:30 14:30 Promet Makarska 5:00
13 najdepresivnijih mjesta u Hrvatskoj: tuga, čemer, očaj, bol, pa i smrt. Živite li u jednom od njih?
10:00 14:45 Auto Poduzeće Z. 4:45
10:45 17:45 Autobusni promet 7:00
11:15 16:00 Promet Makarska 4:45
11:30 17:10 Croatia bus 5:40
12:00 20:20 Autobusni promet 8:20
12:30 17:15 Panoramabus 4:45
13:15 19:30 Samoborček 6:15
13:30 19:00 Promet Makarska 5:30
14:00 20:55 Autobusni promet 6:55
14:30 19:30 Promet Makarska 5:00
Tri važne informacije o povratnim kartama za koje vjerojatno niste znali!
15:00 20:00 Promet Makarska 5:00
15:45 20:30 Auto Poduzeće Z. 4:45
16:00 23:30 Čazmatrans Dalmacija 7:30
16:30 22:30 Samoborček 6:00
16:55 22:00 Panoramabus 5:05
17:00 21:20 Nigra Škreb – Škreb 4:20
17:30 22:15 Auto Poduzeće Z. 4:45
18:00 23:00 Promet Makarska 5:00
19:15 23:45 Auto Poduzeće Z. 4:30
21:30 4:30 Čazmatrans Nova 7:00
22:45 5:30 Auto Poduzeće Z. 6:45
23:00 4:50 Samoborček 5:50
23:30 5:00 Croatia bus 5:30
23:59 5:00 Promet Makarska 5:01
23:59 5:00 Auto Poduzeće Z. 5:01

Pogledajte odmah informacije o povratku: Autobus Zagreb Split vozni red i cijena karte

Putujete dalje od Zagreba? Provjerite ovo na autobusnom kolodvoru u Zagrebu!

Zagreb je Vaša krajnja destinacija?

Ne dopustite da Vas ovo iznenadi u Zagrebu!

Koje popuste možete ostvariti prilikom vožnje autobusom? Što ako ne iskoristite povratnu kartu? Provjerite u članku Popusti na putovanje autobusom

Ne vidite cijenu autobusne karte?

Korisni savjeti za putovanje autobusom

Izreke, misli, aforizmi i puno Murphyjevih zakona o putovanju

Vicevi o putovanju

Izazov: možete li točno odgovoriti na ovih 12 pitanja o Hrvatskoj? Kviz Hrvatska