Other languages

Željeznički kolodvori

Novi članci

Dokumenti

Svi podaci o autobusnim linijama i cijenama informativnog su karaktera. Ne snosimo nikakvu odgovornost za korištenje istih. Za točne informacije obratite se prijevozniku ili kontaktirajte autobusni kolodvor.

Autobus Split Dubrovnik

Autobusna linija Split – Dubrovnik red vožnje

Vozni red: vrijeme polaska iz Splita, vrijeme dolaska u Dubrovnik, cijena karte, trajanje putovanja i prijevoznik

Udaljenost u km: 234

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte u Kn Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm
2:30 6:45 Croatia bus 4:15
4:15 8:45 Autotrans Rijeka – Autotransport Šibenik 4:30
5:15 9:10 Auto Poduzeće Z d.o.o. Imotski 3:55
6:15 10:45 Autotrans Rijeka 4:30
8:00 12:00 Autoprijevoz Sinj – Promet Makarska 4:00
10:00 14:30 Čazmatrans Dalmacija 4:30
11:45 16:37 Promet Makarska d.o.o. 4:52
12:30 16:15 Panorama Bus Zagreb 3:45
13:30 18:00 Croatia bus 4:30
14:00 18:21 Čazmatrans Dalmacija 4:21
15:00 19:50 Autotransport Šibenik 4:50
15:45 19:30 Panorama Bus Zagreb 3:45
16:15 20:30 AP Varaždin 4:15
17:15 21:45 Autotrans Rijeka 4:30

Pogledajte odmah informacije o povratku: Autobus Dubrovnik Split vozni red

Ne dopustite da Vas ovo iznenadi u Dubrovniku!

Koje popuste možete ostvariti prilikom vožnje autobusom? Što ako ne iskoristite povratnu kartu? Provjerite u članku Popusti na putovanje autobusom

Ne vidite cijenu autobusne karte?

Korisni savjeti za putovanje autobusom

Izreke, misli, aforizmi i puno Murphyjevih zakona o putovanju

Vicevi o putovanju

Izazov: možete li točno odgovoriti na ovih 12 pitanja o Hrvatskoj? Kviz Hrvatska