Other languages

Buying a cheap auto - used car dealerships   Rent a car   Putovanja Krstarenja Last minute Generalturist
Svi podaci o autobusnim linijama i cijenama informativnog su karaktera. Ne snosimo nikakvu odgovornost za korištenje istih. Za točne informacije obratite se prijevozniku ili kontaktirajte autobusni kolodvor.

Prijevoznici

Auto Poduzeće Z.
Auto promet Sisak
Autobusni promet
Autobusni promet - Austro Bus
Autobusni promet d.d.
Autoherc - Autoprijevoz Mostar
Autoprijevoz Autotrans
Autoprijevoz Sinj
Autopromet Slunj
Autoprometno poduzeće
Autoprometno poduzeće Zadar
Autotrans d.o.o.
Autotransport Karlovac
Autotransport Karlovac - Falcon
Autotransport Šibenik
Autoturist - Samoborček
Brioni
Croatia bus
Croatia bus - Touring Bohemia
Čazmatrans Dalmacija
Čazmatrans Nova
Čazmatrans Nova - Integral Brebus
Čazmatrans Nova - Nišexpres
Čazmatrans Nova - Panturist Ludwig
Čazmatrans Promet
Čazmatrans Vukovar
Falcon
FILS
Fils - Autotrans - Babić BT
Gaja , Autotrans
Gaja d.o.o.
Hisar turizam
Labudtrans
Nigra Škreb - Škreb
Ninotours Jastrebarsko
Panoramabus
Panoramabus - AP Mostar
Panoramabus - Globtour
Panoramabus - Blaguss Reisen
Panturist
Prijevoznik
Promet Makarska
Puntamika line
Samoborček tours
Slavijatrans
Velebit Tours - Velebit Turist - Francuzević
Velebit Tours, D. Kosinj

Autobusni kolodvori Hrvatska – prijevoz putnika

Prijevoz putnika
Autobusni kolodvor Zagreb
Autobusni kolodvor Split
Autobusni kolodvor Zadar
Autobusni kolodvor Rijeka
Autobusni kolodvor Osijek
Autobusni kolodvor Pula
Red vožnje

Autobus Pula Zagreb

Autobusna linija Pula – Zagreb  red vožnje

Vozni red: vrijeme polaska iz Pule, vrijeme dolaska u Zagreb, cijena karte, trajanje putovanja i prijevoznik

Udaljenost u km: 277

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm
4:00 7:40 FILS 3:40
4:15 8:45 Autotrans 4:30
5:15 10:15 Autotrans 5:00
5:30 10:00 Brioni 4:30
5:30 10:25 Labudtrans 4:55
7:00 11:45 Brioni 4:45
7:00 11:45 Croatia bus 4:45
9:30 15:00 Croatia bus 5:30
10:00 14:00 Autotrans 4:00
11:00 15:00 Autobusni promet 4:00
11:30 16:50 Autoprometno poduzeće 5:20
11:30 17:30 Hisar turizam 6:00
13:00 17:15 Brioni 4:15
13:30 18:45 Brioni 5:15
14:15 19:40 Autotrans 5:25
14:30 18:45 Autotrans 4:15
15:15 20:40 Autotrans 5:25
16:00 20:00 Brioni 4:00
16:50 22:00 Autobusni promet 5:10
19:00 23:30 Croatia bus 4:30

Pogledajte odmah informacije o povratku: Autobus Zagreb Pula vozni red i cijena karte

Ne dopustite da Vas ovo iznenadi u Zagrebu!

Podijelite s prijateljima

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
Koje popuste možete ostvariti prilikom vožnje autobusom? Što ako ne iskoristite povratnu kartu? Provjerite u članku Popusti na putovanje autobusom

Ne vidite cijenu autobusne karte?

Korisni savjeti za putovanje autobusom

Izreke, misli, aforizmi i puno Murphyjevih zakona o putovanju

Vicevi o putovanju

Comments are closed.