Other languages

Novi članci

Dokumenti

Svi podaci o autobusnim linijama i cijenama informativnog su karaktera. Ne snosimo nikakvu odgovornost za korištenje istih. Za točne informacije obratite se prijevozniku ili kontaktirajte autobusni kolodvor.

Autobus Pula Zagreb

Autobusna linija Pula – Zagreb  red vožnje

Vozni red: vrijeme polaska iz Pule, vrijeme dolaska u Zagreb, cijena karte, trajanje putovanja i prijevoznik

Udaljenost u km: 277


BlaBlaCar

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm
4:00 7:40 FILS 3:40
4:15 8:45 Autotrans 4:30
5:15 10:15 Autotrans 5:00
5:30 10:00 Brioni 4:30
5:30 10:25 Labudtrans 4:55
7:00 11:45 Brioni 4:45
7:00 11:45 Croatia bus 4:45
13 najdepresivnijih mjesta u Hrvatskoj: tuga, čemer, očaj, bol, pa i smrt. Živite li u jednom od njih?
9:30 15:00 Croatia bus 5:30
10:00 14:00 Autotrans 4:00
11:00 15:00 Autobusni promet 4:00
11:30 16:50 Autoprometno poduzeće 5:20
11:30 17:30 Hisar turizam 6:00
13:00 17:15 Brioni 4:15
13:30 18:45 Brioni 5:15
Tri važne informacije o povratnim kartama za koje vjerojatno niste znali!
14:15 19:40 Autotrans 5:25
14:30 18:45 Autotrans 4:15
15:15 20:40 Autotrans 5:25
16:00 20:00 Brioni 4:00
16:50 22:00 Autobusni promet 5:10
19:00 23:30 Croatia bus 4:30

Pogledajte odmah informacije o povratku: Autobus Zagreb Pula vozni red i cijena karte

Putujete dalje od Zagreba? Provjerite ovo na autobusnom kolodvoru u Zagrebu!

Zagreb je Vaša krajnja destinacija?

Ne dopustite da Vas ovo iznenadi u Zagrebu!

Koje popuste možete ostvariti prilikom vožnje autobusom? Što ako ne iskoristite povratnu kartu? Provjerite u članku Popusti na putovanje autobusom

Ne vidite cijenu autobusne karte?

Korisni savjeti za putovanje autobusom

Izreke, misli, aforizmi i puno Murphyjevih zakona o putovanju

Vicevi o putovanju

Izazov: možete li točno odgovoriti na ovih 12 pitanja o Hrvatskoj? Kviz Hrvatska