Languages

Željeznički kolodvori

Dokumenti

Svi podaci o autobusnim linijama i cijenama informativnog su karaktera. Ne snosimo nikakvu odgovornost za korištenje istih. Za točne informacije obratite se prijevozniku ili kontaktirajte autobusni kolodvor.

Autobus Pula Zagreb

Autobusna linija Pula – Zagreb  red vožnje

Vozni red: vrijeme polaska iz Pule, vrijeme dolaska u Zagreb, cijena karte, trajanje putovanja i prijevoznik

Udaljenost u km: 277

20% ljudi ima zdravstvenih poteškoća zbog pomicanja sata >>>Pazite! Kazaljke se ovaj put pomiču ranije!

Saznajte konačno jeste li ili niste pravi Balkanac/Balkanka >>>Odgovorite na ovih 12 nemilosrdnih pitanja i doznajte pravu istinu o sebi!

Noćni i jutarnji polasci

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Prometuje
3:45 7:15   BRIONI d.d. 3:30 ne vozi: subotom, nedjeljom
4:00 7:30 168,00 FILS d.o.o. 3:30 ne vozi: subotom, nedjeljom
4:15 8:45   AUTOTRANS d.o.o 4:30 ne vozi subotom
5:15 10:15   AUTOTRANS d.o.o 5:00 svaki dan
5:15 12:45 192,00 ČRNJA TOURS 7:30 svaki dan
5:30 10:00   BRIONI d.d. 4:30 svaki dan
5:30 10:25   PEPEKS d.o.o. ( Toping trade ) 4:55 svaki dan
7:00 11:45   BRIONI d.d. 4:45 svaki dan
9:30 15:00 128,00 CROATIA BUS d.o.o 5:30 svaki dan

 

Prijepodnevni i poslijepodnevni polasci

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Prometuje
10:00 14:00   AUTOTRANS d.o.o 4:00 svaki dan
11:00 15:00   AUTOBUSNI PRIJEVOZ d.o.o. Varaždin 4:00 svaki dan
11:30 17:00   APP Požega d.d. 5:30 svaki dan
12:30 17:55   APP POŽEGA d.d. – AUTOTRANS d.o.o. 5:25 svaki dan
12:50 16:15   ČRNJA TOURS 3:25 svaki dan
13:00 17:15   BRIONI d.d. 4:15 svaki dan
13:30 18:45   BRIONI d.d. 5:15 svaki dan
14:15 19:40   AUTOTRANS d.o.o 5:25 svaki dan
14:15 21:35 192,00 ČRNJA TOURS 7:20 svaki dan
15:15 20:40   AUTOTRANS d.o.o 5:25 ne vozi subotom
15:45 19:45   AUTOTRANS d.o.o 4:00 svaki dan
16:00 20:00   BRIONI d.d. 4:00 svaki dan
16:45 20:15   BRIONI d.d. 3:30 nedjelja
16:50 22:00   AUTOBUSNI PRIJEVOZ d.o.o. Varaždin 5:10 svaki dan

 

Večernji polasci

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Prometuje
18:30 0:40   POLET d.o.o. – BRIONI d.d. 6:10 ponedjeljak, četvrtak, petak, nedjelja
20:25 23:55   BRIONI d.d. 3:30 petak, nedjelja

Pogledajte odmah informacije o povratku: Autobus Zagreb Pula vozni red i cijena karte

Putujete dalje od Zagreba? Provjerite ovo na autobusnom kolodvoru u Zagrebu!

Zagreb je Vaša krajnja destinacija?

Ne dopustite da Vas ovo iznenadi u Zagrebu!

Koje popuste možete ostvariti prilikom vožnje autobusom? Što ako ne iskoristite povratnu kartu? Provjerite u članku Popusti na putovanje autobusom

Ne vidite cijenu autobusne karte?

Korisni savjeti za putovanje autobusom

Izreke, misli, aforizmi i puno Murphyjevih zakona o putovanju

Vicevi o putovanju

Izazov: možete li točno odgovoriti na ovih 12 pitanja o Hrvatskoj? Kviz Hrvatska