Languages

Željeznički kolodvori

Autobus Osijek Zagreb

Autobusna linija Osijek – Zagreb  red vožnje

Vozni red: vrijeme polaska iz Osijeka, vrijeme dolaska u Zagreb, cijena karte, trajanje putovanja i prijevoznik

Udaljenost u km: 280

Noćni i jutarnji polasci

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Prometuje
4:30 8:30 138,00 PANTURIST d.d. 4:00 ne vozi nedjeljom
5:30 9:45   APP POŽEGA d.d. – AUTOTRANS d.o.o. 4:15 ponedjeljak, petak
6:15 10:30 130,00 PANTURIST d.d. 4:15 ne vozi nedjeljom
7:30 11:30   ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 4:00 nedjelja
7:30 11:50   APP Požega d.d. 4:20 ne vozi subotom
8:00 12:20 133,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 4:20 svaki dan
9:35 15:00   CROATIA BUS d.o.o 5:25 četvrtak, nedjelja

 

Prijepodnevni i poslijepodnevni polasci

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Prometuje
10:00 14:00 130,00 PANTURIST d.d. 4:00 svaki dan
11:05 15:00   ČAZMATRANS PROMET d.o.o. 3:55 ne vozi nedjeljom
11:15 15:30 133,00 ČAZMATRANS PROMET d.o.o. 4:15 petak, nedjelja
12:00 16:20 133,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 4:20 svaki dan
13:15 19:00   CROATIA BUS d.o.o 5:45 srijeda
13:30 17:15 133,00 ČAZMATRANS PROMET d.o.o. 3:45 ne vozi subotom
13:30 17:30   CROATIA BUS d.o.o 4:00 svaki dan
13:30 17:45   APP POŽEGA d.d. – AUTOTRANS d.o.o. 4:15 svaki dan
14:00 18:00 130,00 PANTURIST d.d. 4:00 ne vozi subotom
14:45 18:50 133,00 ČAZMATRANS PROMET d.o.o. 4:05 svaki dan
15:35 19:30   APP POŽEGA d.d. – AUTOTRANS d.o.o. 3:55 ne vozi subotom
16:00 20:20 133,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. 4:20 svaki dan
16:45 20:30   APP POŽEGA d.d. – AUTOTRANS d.o.o. 3:45 svaki dan
16:45 20:30   APP Požega d.d. 3:45 svaki dan
17:30 22:00 133,00 ČAZMATRANS – NOVA d.o.o. – ČAZMATRANS Vukovar 4:30 svaki dan

 

Večernji polasci

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Cijena autobusne karte Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Prometuje
19:00 23:00 133,00 ČAZMATRANS PROMET d.o.o. – PANTURIST d.d. 4:00 svaki dan
21:00 1:00 138,00 AUTOTRANS d.o.o – PANTURIST d.d. 4:00 svaki dan
22:30 2:40   APP Požega d.d. 4:10 ne vozi subotom

Pogledajte odmah informacije o povratku: Autobus Zagreb Osijek vozni red i cijena karte

Putujete dalje od Zagreba? Provjerite ovo na autobusnom kolodvoru u Zagrebu!

Zagreb je Vaša krajnja destinacija?

Ne dopustite da Vas ovo iznenadi u Zagrebu!

Koje popuste možete ostvariti prilikom vožnje autobusom? Što ako ne iskoristite povratnu kartu? Provjerite u članku Popusti na putovanje autobusom

Ne vidite cijenu autobusne karte?

Korisni savjeti za putovanje autobusom

Izreke, misli, aforizmi i puno Murphyjevih zakona o putovanju

Vicevi o putovanju

Izazov: možete li točno odgovoriti na ovih 12 pitanja o Hrvatskoj? Kviz Hrvatska