Other languages

Željeznički kolodvori

Novi članci

Dokumenti

Svi podaci o autobusnim linijama i cijenama informativnog su karaktera. Ne snosimo nikakvu odgovornost za korištenje istih. Za točne informacije obratite se prijevozniku ili kontaktirajte autobusni kolodvor.

Autobus Dubrovnik Split

Autobusna linija Dubrovnik – Split red vožnje

Vozni red: vrijeme polaska iz Dubrovnika, vrijeme dolaska u Split, cijena karte, trajanje putovanja i prijevoznik

Udaljenost u km: 234

Vrijeme polaska Vrijeme dolaska Prijevoznik Trajanje putovanja h:mm Napomena
5:00 9:30 Čazmatrans Dalmacija 4:30
6:00 10:30 AP Varaždin 4:30
7:15 11:20 Croatia bus 4:05
8:00 11:45 Panorama Bus Zagreb 3:45
8:00 12:23 Autotrans Rijeka 4:23
10:00 14:50 Promet Makarska d.o.o. 4:50
11:00 15:35 Čazmatrans Dalmacija 4:35
12:45 16:30 Panorama Bus Zagreb 3:45
13:00 17:21 Autotransport Šibenik 4:21 subota, nedjelja
Tri važne informacije o povratnim kartama za koje vjerojatno niste znali!
14:15 18:50 Autoprijevoz Sinj – Promet Makarska 4:35
15:30 20:00 Autotrans Rijeka 4:30 petak, nedjelja
17:00 21:20 Autotrans Rijeka – Autotransport Šibenik 4:20 ne vozi subotom
18:00 22:30 Auto Poduzeće Z d.o.o. Imotski 4:30
21:00 1:15 Croatia bus 4:15

Pogledajte odmah informacije o povratku: Autobus Split Dubrovnik vozni red

Putujete dalje od Splita? Provjerite ovo na autobusnom kolodvoru u Splitu!

Split je Vaša krajnja destinacija?

Ne dopustite da Vas ovo iznenadi u Splitu!

Koje popuste možete ostvariti prilikom vožnje autobusom? Što ako ne iskoristite povratnu kartu? Provjerite u članku Popusti na putovanje autobusom

Ne vidite cijenu autobusne karte?

Korisni savjeti za putovanje autobusom

Izreke, misli, aforizmi i puno Murphyjevih zakona o putovanju

Vicevi o putovanju

Izazov: možete li točno odgovoriti na ovih 12 pitanja o Hrvatskoj? Kviz Hrvatska