Autobus Beograd Zadar

Autobusna linija Beograd – Zadar red vožnje

Vozni red: vrijeme polaska iz Beograda, vrijeme dolaska u Zadar, cijena karte, trajanje putovanja i prijevoznik

Udaljenost u km:

Prijevoznik: APP Požega

Polazak Kolodvor
20:20 Beograd
21:15 Sremska Mitrovica
1:20 / 1:40 Sisak
1:55 Petrinja
2:25 Glina
4:25 Plitvice
4:45 / 5:05 Korenica
5:30 Udbina
6:00 Gračac
6:25 Obrovac
6:53 Benkovac
7:30 Zadar

Pogledajte odmah informacije o povratku: Autobus Beograd Zadar vozni red

Putujete dalje od Zadra? Provjerite ovo na autobusnom kolodvoru u Zadru!

Zadar je Vaša krajnja destinacija?

Ne dopustite da Vas ovo iznenadi u Zadru!

Koje popuste možete ostvariti prilikom vožnje autobusom? Što ako ne iskoristite povratnu kartu? Provjerite u članku Popusti na putovanje autobusom

Ne vidite cijenu autobusne karte?

Korisni savjeti za putovanje autobusom

Izreke, misli, aforizmi i puno Murphyjevih zakona o putovanju

Vicevi o putovanju

Izazov: možete li točno odgovoriti na ovih 12 pitanja o Hrvatskoj? Kviz Hrvatska